• 26/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 347 Pohledy

Černý naskočil po 10 měsících za Twente a byl u výhry, vítal ho i Sadílek<

Černý naskočil z lavičky v 83. minutě krátce poté, co rozhodl z pokutového kopu jeho spoluhráč Ricky van Wolfswinkel. Celé utkání odehrál za vítězný tým další český reprezentant Michal Sadílek. Twente se výhrou posunulo na šesté místo neúplné tabulky.

Nejbližší soupeř Jablonce v základní skupině Evropské konferenční ligy AZ Alkmaar remizoval na svém hřišti 1:1 s Nijmegenem, bod domácím zajistil ve třetí minutě nastavení Zakaria Aboukhlal. AZ nevyhrálo třetí z posledních čtyř utkání a v tabulce je až jedenácté. V Jablonci se představí ve čtvrtek od 21:00.

Alkmaar odehrál zápas v sestavě: Vindahl - Sugawara (77. Witry), Chatzidiakos (83. Beukema), Martins Indi, Wijndal - Midtsjö (64. Evjen), De Wit, Clasie - Gudmundsson (64. Reijnders), Pavlidis (83. Aboukhlal), Karlsson.