Beatrice: Z milování s manželem je mi zle, chová se přitom jako dobytek
  • 02/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 117 Pohledy

Beatrice: Z milování s manželem je mi zle, chová se přitom jako dobytek<

K tomu všemu začal zcela zanedbávat osobní hygienu. Dělá se mi z něj špatně. Dokonce se mi kroutí prsty u nohou i ve chvíli, kdy mi chce dát jen pusu. Neustále přede mnou prdí a nezdráhá se uvolňovat plyny ani při sexu. Krká, dloube se v nose, pak to sní a do toho mi chce dát pusu. Jsem naprosto znechucená! Neustále mluví o sexu, má různé narážky a mně tím naše milování už tak zprotivil, že se mi do toho prostě nechce. Nejvíc mě dokáže naštvat, když chodí doma nahý a s úsměvem jakoby tančí a kroutí přitom penisem. V tu chvíli se mi chce zvracet.

Od odborníka jsem odešla zděšena

Přítomnost manžela mi nevadí, ale jakmile se mě chce dotýkat, přepadne mě odpor. Byli jsme kvůli tomu i v poradně. Doufala jsem, že nám odborník pomůže, ale jeho slova mě zarazila. Řekla jsem mu, že pokud manžel během pěti dní nemá sex, je výbušný a vztek se vylívá jak na mně, tak na našem synovi. Pán v ordinaci mi řekl, cituji: „Tak mu občas podržte, i když je vám to nepříjemné. Už jen pro klid v domácnosti.” Byla jsem z jeho slov absolutně zhrozená. To přece ani nemůže myslet vážně.

Beatrice: Z milování s manželem je mi zle, chová se přitom jako dobytek

Už nevím, co mám dělat. Mám manžela ráda. Ale v současné době už spíš jako kamaráda. Přemýšlím nad tím, že od něj odejdu. Bojím se ale, abych neudělala chybu.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.