Diana Kobzanová se nechala očkovat vakcínou Johnson & Johnson a říká: Týden jsem nespala
  • 26/07/2022
  • Podle wizewebsite
  • 182 Pohledy

Diana Kobzanová se nechala očkovat vakcínou Johnson & Johnson a říká: Týden jsem nespala<

Zatímco v Česku se teprve od pátku k očkování smí přihlásit lidé nad šedesát let, na Floridě, kde žije i Diana Kobzanová, se již očkují i rezidenti nad osmnáct let. O svou dávku vakcíny se tak přihlásila i partnerka Michaela Frolíka s tím, že původně se chtěla nechat očkovat roztokem od společnosti Pfizer.

Dopadlo to ale jinak.

„Zavolala mi kámoška, že půl hodiny od nás autem rozdávají vakcínu Johnson každému, kdo přijde. Přemýšlela jsem asi dvě minuty. Naházela jsem děti do auta a vyrazila,“ popisuje Diana s tím, že po příjezdu na místo stačilo jen vyplnit potřebné formuláře, počkat patnáct minut a byla naočkována.

Lidé jsou ve s*ačkách a vy u toho mlaskáte, vzkázala celebritám Kobzanová. Myslela Krainovou?

Diana Kobzanová

„Druhý den po očkování mi bylo všelijak. Teplota 38,5. Spolkla jsem americkou variantu paralenu a fungovala dál. Další den už mi nic nebylo. Lehce jsem začala panikařit, když se v médiích objevily zprávy o krevních sraženinách, které má vakcína Johnson způsobovat. Nebudu kecat, týden jsem se v noci budila a kontrolovala, jestli nemám nateklé kotníky,“ popisuje Diana s tím, že hlava ji začala bolet vždy, když si přečetla články o tom, že někdo kvůli embolii leží v nemocnici.

Diana Kobzanová se nechala očkovat vakcínou Johnson & Johnson a říká: Týden jsem nespala

„V úterý to budou tři týdny, upřímně, jsem ráda, že jsem šla. Asi pět dní poté, co jsem dostala vakcínu Johnson, mi přišla zpráva, že můžu dostat vakcínu od Pfizeru nebo Moderny. Já jsem ale brala to první, co bylo po ruce, a nelituju toho,“ dodala modelka, která prý nelobbuje za vakcíny a ví, že v Čechách je přístupk nim omezený.

Krátce poté, co byla Diana vakcínou od firmy Johnson & Johnson očkovaná, společnost oznámila, že kvůli vyšetřování vzácných případů krevních sraženin ve Spojených státech odkládá distribuci své vakcíny proti covidu-19 v Evropě.

„Jen jsem chtěla dát vědět, že jsem se také bála, ale vše je v pořádku. Tak až na vás přijde řada, vzpomeňte si na mě,“ dodala Kobzanová, která se ještě veřejně zastala nového ministra zdravotnictví Petra Arenbergera, jehož prý zná roky osobně.

„Léčil s melanomem několik členů mé rodiny a doslova zachránil život mé paní učitelce ze základní školy, kterou jsem k němu s velmi špatnou diagnózou poslala. Je to skvělý člověk, lékař, frajer. Buďte na něj hodní,“ uzavřela Diana.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii