• 20/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 170 Pohledy

Exkluzivní rozhovor s Evou Hecko Perkausovou o svatbě: A teď jsou na řadě děti!<

zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí. zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopuVložením emailu souhlasím s podmínkami prozasílání novinek. návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte? SmazatZpětMenu Celebrity Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová, Vydáno: 23.01.2022Moderátorka zpravodajství CNN Prima NEWS Eva Perkausová si na Mauriciu v tichosti vzala svého dlouholetého partnera, podnikatele ukrajinského původu Ivana Hecko. Krásná blondýna změnila jméno a prozradila, jaká byla intimní svatba na pláži.

reklama

Moc ne. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně. (směje se)

Říká se to. Myslím, že mnoho žen, které jsou krásné, s tím zápasí, ale s tím se člověk asi naučí žít.

To je pravda. Myslím si, že na to žena přijde věkem, čím je člověk starší, tím více péče o pleť, vlasy a celkově vzhled vyžaduje. Ale já zatím nepociťuji, že bych musela vzhledu věnovat několikahodinové procedury. Jsem věrná léta letoucí jednomu krému za pár korun a jsem s ním spokojená, ale samozřejmě že se to časem nejspíš změní.

Fotogalerie: Svatba Evy PerkausovéNačíst dalšíZpět na článekEva Perkausová se vdala na MauriciuRomantická svatba moderátorky proběhla na plážiPohledná moderátorka má partnera Ivana už pět let

reklama

Partner mě podporuje, říká moderátorkaRomantická svatba Evy PerkausovéZamilovaná dvojice se v dubnu minulého roku zasnoubila

reklama

Stále se na sebe těšíme, prozradila EvaAtraktivní moderátorka prozradila, že kosmetice příliš nehodluje.Ačkoliv má skvělou postavu, vděčí za to hlavně genům po mamince 1/9Eva Perkausová se vdala na Mauriciu

reklama

2/9Romantická svatba moderátorky proběhla na pláži

reklama

3/9Pohledná moderátorka má partnera Ivana už pět let

reklama

4/9Partner mě podporuje, říká moderátorka

reklama

5/9Romantická svatba Evy Perkausové

reklama

6/9Zamilovaná dvojice se v dubnu minulého roku zasnoubila

reklama

7/9Stále se na sebe těšíme, prozradila Eva

reklama

8/9Atraktivní moderátorka prozradila, že kosmetice příliš nehodluje.

reklama

9/9Ačkoliv má skvělou postavu, vděčí za to hlavně genům po mamince

reklama

ZpětSdílet (0)Sdílet1/91/2

reklama

Máte skvělou postavu, ale obávám se, že vy jste ten typ, co cvičit vůbec nemusí. Pletu se?

Nevím, jestli nemusím, ale vystihla jste to úplně správně, necvičím hodně, cvičím opravdu málo. Většinou se mi stává, že během rozhovoru novináři poznamenají, že pořád cvičím, běhám, chodím do fitka. Ale opak je pravdou, běhat jsem byla naposledy v létě. Od té doby jsem běhat nebyla, protože byla zima a mě prostě v zimě ven jen tak někdo nevytáhne. Tak jsem zvolila fitko, ale nejsem typ, co by posiloval, takže se spíš projdu pět minut na páse. Genetiku mám dobrou po mamince, tělo zatím drží. Neomezuji se ani ve stravě. Jsem vášnivý jedlík. (směje se)

(směje se) Na druhou stranu mě všichni upozorňují na to, že až přijde třicítka, bude všechno jinak. Tak jsem zvědavá.

Přestože jsme spontánní povahy a horkokrevné hlavy, byl to nápad plánovaný dlouho dopředu. Když plánujete sňatek v zahraničí, musíte tomu přizpůsobit dokumenty, razítka a strávit nějaký čas na úřadech. Takže na Mauricius jsme s tím nápadem už přijížděli.

Nebyla jsem ani ten typ nevěsty, že bych chodila několik dní po sobě vybírat šaty. Kdysi jsem měla představu mít obří sukni a celkově princeznovský styl šatů, ale to svatba v zahraničí neumožňuje. Takže jsem z takových kritérií ustoupila a zvolila jsem variantu k pláži, lehčí sukni, korzetový střih, který mi jako ženě lichotí a mám ho ráda. Něco, v čem se budu cítit dobře a co je přizpůsobené svatbě u moře.

Ženich samozřejmě moje šaty neviděl, to se dodrželo. A jeho oblek jsme konzultovali také dopředu, protože přece jen je svatba v zahraničí něco jiného než u nás, takže člověk netuší, jestli má mít černé kalhoty, bílou sukni, jestli musí mít přímo oblek nebo to může být ležérnější. Čerpali jsme inspiraci na internetu. Z devadesáti procent je všude doporučováno mít světlé oblečení kvůli slunci. Takže jsme zvolili bílé kalhoty a bílou košili v ležérním stylu.

Exkluzivní rozhovor s Evou Hecko Perkausovou o svatbě: A teď jsou na řadě děti!

Já jsem říkala, že uděláme oficiální svatbu na Mauriciu, kde jsou oficiální svatby možné, a poté uděláme velkou hostinu, kam pozveme rodiče, sourozence, kamarády a kamarádky. Takže hostinu pro všechny, kde promítneme fotky ze svatby, aby všichni měli představu o tom, jak to bylo krásné.

Do poslední chvíle jsem vůbec nepociťovala nervozitu, ale to mám i před moderováním. Jakmile se rozsvítí červená, mám zdravou trému, která po pár vteřinách ustoupí. Jakmile jsem přicházela k oltáři, tak mě sevřela nervozita. Když jsem k němu došla, nervozita opadla. Podívali jsme se na sebe s manželem, vyslovili jsme své sliby a vyznali si lásku. Všechna nervozita v ten moment odešla a přišlo totální štěstí.

Překvapuje mě, že lidé, kteří vědí o svatbě, se mě ptají, jak se cítím. U mě ale nic nového není kromě toho, že jsem paní, což se mi v sedmadvaceti letech říká těžce. (směje se) Kromě toho, že jsem manželka a mám manžela, časem může přijít rodina. Děti do budoucnosti chceme a přejeme si, aby se narodily do rodiny. To byl také jeden z důvodů, proč jsme se vzali. Cítím se pořád stejně, akorát jsem teď paní Eva Hecko Perkausová.

Vždycky jsem chtěla mít dříve děti, dříve být vdaná, ale tím, že jsem měla možnost práce v Showtime a zpravodajství, jsem se nejdříve chtěla zabydlet na moderátorské židli. A až se vše usadí, přejít do té rodinnější stránky, mít manžela a děti. Vždy jsem to chtěla stihnout do třiceti, takže svatbu jsem stihla — a teď přicházejí na řadu ty děti, což zaměstnavatelé většinou neradi slyší. (směje se)

Přemýšlím o tom velmi často. Nejhorší je, že žena má vždy nějakou představu o tom, jak bude její mateřství vypadat. Ta představa se po narození dítěte samozřejmě může změnit, dítě vyžaduje stoprocentní péči, nedejbože může být nemocné… může se stát cokoliv. Moje aktuální představa je taková, že jakmile by mi to můj zdravotní stav umožnil, chtěla bych jít do práce co nejdříve. Spoléhám na manžela, o kterém vím, že bude skvělý otec a mám od něj stoprocentní podporu i v tom, že kdybych potřebovala odběhnout od dítěte, můžu se na něj v péči spolehnout. Člověk ale nikdy neví, jak to bude. Nejraději bych chtěla skloubit obojí, ale vím, že je to náročné.

Konkrétní moment nebyl, většinou to pár zjistí až po nějaké době, když se ukáže, že to není poblouznění. Člověk zjistí, že má ve druhém oporu, že s ním chce trávit čas a celý život. Je tam hodně lásky, ale samozřejmě i hádky, což je ve vztahu normální.

To jsme. Sousedi to vědí. (směje se) My se opravdu nenudíme, máme takový vztah, jaký jsme ho měli na začátku. Vše je živé, těšíme se na sebe. Říkáme si, jak je hezké, že za sebou vždy jezdíme jako na první rande. Jezdíme na rychlou kávu během dne, abychom se viděli, chvátáme po práci brzy domů. Za těch pět let láska neuvadá — a to nám moc vyhovuje.

Eva Perkausová se bude vdávat. Příteli řekla ano a bylo to velmi romantické

reklama

Sdílet (0)Diskuze(0)Zavřít diskusiZkopírovat odkaz na tento článekSouvisející témata:Eva Perkausová,CNN Prima News,FTV Prima,svatba,partner,manžel,Mauricius,děti,rozhovor

reklama

Přečtěte si také

CelebrityIva Frühlingová: Polyamorie nám s mužem vyhovuje. Máme koule si o milencích říct CelebrityZdenek Merta před oslavou 70 skončil s covidem na kyslíku. Na pokoji byl se Čtvrtníčkem CelebrityDavid Gránský bude tátou. Manželka ukázala bříško a snímek, který vtipně okomentovali! CelebrityPavel Liška slaví kulatiny: Našel po rozchodu s Bárou Polákovou novou lásku? CelebrityZpěvačka Valérie Čižmárová zemřela předčasně. Miloval ji Menšík, zlomila ji ztráta dítěte CelebrityDokonalý Štěpán Benoni má jednu slabinu. Scenáristé na ni ale neberou ohledy. O co jde? Co vás čeká a nemine?Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopuVložením emailu souhlasím s podmínkami prozasílání novinek.

reklama

Horoskop dle zvěrokruhu

Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby Dnešní horoskopVhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme si sami zkusit zadat otázku pomocí motivačních karet, tarotu nebo dalších „pomůcek,“ které nám pomohou nahlédnout do naší duše.Celý horoskopAstročlánkyČínský horoskop Partnerský horoskopJste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.Vybrat znameníCo je partnerský horoskop?Výpočet ascendentuStačí zadat datum a čas vašeho narození VypočítatCo je to ascendent?

Sledujte nás

reklama

Aktuální témata

Koronavirus

Česká kuchyně

Slunečná

Horoskopy

2. světová válka

Bramboráky

Svíčková omáčka

Palačinky

Neuteklo Vám?

Slunečná

Komedie, Rodinný, Romantický

ZOO

Rodinný, Romantický

1. MISE

Akční, Romantický

Dream Team – Mistři dílny

Hobby, Reality, Soutěžní

Ohnivý kuře

Rodinný, Vaření

Zasněná láska

Komedie, Romantický, Telenovela

Kateřina Veliká

Drama, Historický

Kapitán Exner

Detektivní, Kriminální

Farmář hledá ženu

Reality, Zábavný

Polda

Akční, Detektivní, Kriminální

Prostřeno!

Reality, Soutěžní, Vaření

Policie v akci

Akční, Kriminální, Reality

Videopůjčovna

Přehrajte si nejnovější filmy - již od 49 Kč

Karel

Dokumentární ČR, 2020, 2 hod.6 min.

Večírek

Komedie, České filmy ČR, 2021, 1 hod.19 min.

Matky

Komedie, České filmy, Česká komedie, Romantický ČR, 2020, 1 hod.32 min.

Bábovky

Komedie, Romantický, České filmy, Česká komedie ČR, SLOVENSKO, 2020, 1 hod.33 min.

Mazel a tajemství lesa

Rodinný, Dobrodružný, České filmy ČR, 2021, 1 hod.16 min.

Smečka

Drama ČR, SLOVENSKO, 2020, 1 hod.30 min.

Amityville: Probuzení

Horor, Thriller USA, 2017, 1 hod.26 min.

Ghost stories

Drama, Horor GB, 2017, 1 hod.37 min.

Příliš osobní známost

Komedie, Drama, České filmy ČR, SLOVENSKO, 2019, 1 hod.42 min.

Princezna zakletá v čase

Pohádka, České filmy ČR, 2020, 1 hod.50 min.

Modelář

Drama, Thriller, Psychologický, České filmy ČR, 2019, 1 hod.44 min.

Ženská pomsta

Komedie, České filmy ČR, 2020, 1 hod.23 min.

Další Prima Weby

Prima Fresh

Špalda se zeleninou a praženou slunečnicí

Vepřové maso dušené s kapustou

Starý citron nevyhazujte. 7 tipů, jak vám zázračně pomůže při úklidu kuchyně

Prima Living

Mladí manželé zrekonstruovali celý dům a nemuseli se zadlužit. Všechnu práci dělali sami

Okrasné zelí se vybarví až s prvním mrazem. Můžete ho i sníst

Stálezelené trvalky potěší vaše oči i během zimy. Pěstujte škornici, bergenii nebo dlužichu

Prima Love

Šťastné a veselé! Can Yaman se vrací na obrazovky Prima LOVE

Hvězda seriálu Velvet prožívá těžké časy. Potkala ji smrt v rodině. Kdo je opustil?

Seriál Velvet: Návrat má premiéru na Prima LOVE. Užijte si módu a lásku

iPrima

Nový krimiseriál Duch: Dancingerová, Predrag a Benoni. Kdo je kdo?

Jiří Krampol s Natálií Grossovou nahráli dojemný duet: Budeme spolu zpívat u jednoho stolu

Zase mafián! Ani nový český seriál Duch nepromění herce z Harryho Pottera v klaďase

Lajk

FOTO: Vítěz LIKE HOUSE 2 Tadeáš Kuběnka ukázal po plastice svůj nový nos! Jak vypadá teď?

FOTO: Drsné drama mezi streamery! Ninja hrozí žalobou sexy Pokimane. Kvůli čemu válčí?

VIDEO: Robotí vzpoura je tu? Vysavač utekl z obchodu a vydal se do města! Kde ho lidé našli?

Prima Max

Thunderball: Sean Connery jako James Bond počtvrté, tentokrát s technickými výdobytky

Klub rváčů dostal v Číně jiný konec. Jak film dopadne podle bizarní cenzury?

Doctor Strange se nabušil málem jako Thor. Podívejte se na uniklou fotku z jeho tréninku

Prima Krimi

Hvězda z Rizzoli a Isles odjela z luxusu do krvavé Rwandy v Africe

Sběratelé kostí byli občas rodinná firma. Za všechno může Kůstka!

V plamenech: Liv Tyler a Rob Lowe v americkém seriálu premiérově na Prima KRIMI

Prima Zoom

Krvavá neděle: Britská armáda postřílela 13 irských demonstrantů. Vláda 40 let tajila, co přesně se stalo

Škola zakázala slavný komiks o holokaustu Maus. Co učitele donutilo k cenzuře?

Oliver Cromwell popravil krále a zničil britskou monarchii. Za trest zemřel dvakrát

Prima

Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Dokonalý Štěpán Benoni má jednu slabinu. Scenáristé na ni ale neberou ohledy. O co jde?

Splněný herecký sen Jiřího Krampola. Zahrál si s legendou formule 1

Prima Cool

5 nejlepších sci-fi, v nichž se bojuje o osud Země: Od Avengers k Armageddonu

12 chytrých komiksů s vtipnými postřehy ze života

Místo Iron Mana teď bude ve filmech Ironheart. Kdo nahrazuje nejslavnějšího Avengera?

Populární témata

Nejlepší filmy 2021PartiePočasíJak naladit CNN Prima NEWSŽivé vysílání CNN Prima NEWSSimpsonoviJak se staví senVila TugendhatČeští youtubeřiMafiaAuto – katalogUtopenciRýmovník7 pádů Honzy DědkaPartičkaFeng shuiMonsteraAloe veraCheesecakeMiloš ZemanZOH 2022Voličský průkazTV programPolicie v akciPříznaky mutace DeltaProgram ZOH 2022Hokej na ZOH 2022

Co hledáte?

Co hledáte? O FTV PrimaManagementPressReklamaObchodPodmínky užíváníHbbTVZpracování osobních údajůKontakty © FTV Prima, spol. s r. o.Stáhnout v App StoreNyní na Google Play