Hvězdná premiéra: Obyvatelé Osady se hodili do gala a vyrazili za touhou do Lucerny
  • 01/03/2022
  • Podle wizewebsite
  • 312 Pohledy

Hvězdná premiéra: Obyvatelé Osady se hodili do gala a vyrazili za touhou do Lucerny<

Pět manželských párů, které si přejí navrátit touhu a vášeň do svých životů, přijíždí na kurz ambiciózního párového terapeuta do luxusního resortu, jejž vlastní sympatický majitel zvaný Mech v podání Jiřího Bartošky.

Duchovní guru Mazel (Vojtěch Kotek) razí teorii, že partnerské štěstí stojí na maximální blízkosti obou partnerů, duševní i tělesné, tzv. metodě pevného objetí. Zápletka nového snímku Kurz manželské touhy má slibný začátek a neméně slibný průběh, který nabídne nejedno překvapení.

Majer odhodil košili a nažhavil svaly: Koho u Nižboru tahal ze studny?

Milujeme Seriály

Pozorný divák České televize si na premiéře v kině Lucerna nemohl nevšimnout, že slavnostní uvedení vypadá, jako by se protagonisté seriálu Osada hodili do gala a vyrazili z lesů kolem Nižboru do Prahy za kulturou.

Není divu! Režisérem Kurzu manželské touhy není nikdo jiný než Radek Bajgar.

Ten je podepsaný pod zmíněnou Osadou, Jiřího Bartošku si pak „vypůjčil“ z veleúspěšné hořké komedie Teorie tygra, kterou měl taky pod taktovkou, spolu se scenáristkou Mirkou Zlatníkovou.

Premiéra snímku Kurz manželské touhy v kině Lucerna

Slavnostní filmovou událost si tak kromě Bartošky nenechali ujít třeba Josef Polášek, Radek Holub, Jana Plodková nebo Petra Nesvačilová a Stanislav Majer. Tedy obyvatelé osady i účastníci kurzu manželské touhy.

Není nad to využít herce, kteří se osvědčili, než riskovat s těmi neprověřenými!

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii