V pražské VR herně můžete zažít pád z mrakodrapu - INDIAN
  • 19/03/2022
  • Podle wizewebsite
  • 267 Pohledy

V pražské VR herně můžete zažít pád z mrakodrapu - INDIAN<

V pražské Brumlovce se otevřela největší virtuální herna u nás. Ve virtuálním světě můžete zažít pád z mrakodrapu, zvítězit v boxerském zápase, bránit středověký hrad s lukem v ruce nebo se v těle orla proletět nad egyptskými pyramidami. Jde o zážitky, které mají zabavit každého bez ohledu na věk. Slavnostního otevření se zhostil známý moderátor a novinář Mikoláš Tuček.

Autorem VR herny je vizionář Dan Broulík, který je guru zábavního využití virtuální reality u nás, jehož firma Avatar Media například vybudovala funkční virtuální obchod, kde je možné nakupovat. V Praze dokonce otevřel několik zájmových kroužků pro děti a jedná s ministerstvem školství o stanovení pravidel tohoto moderního oboru zábavy.

Pro návštěvníky herny je připraven zábavní park o rozloze 500 metrů čtverečních, kde si ve virtuální realitě vyzkouší strhující atmosféru boxerského zápasu, čeká je adrenalinový nářez při simulovaném vlastním pádu z mrakodrapu, pomocí střelby z luku budou bránit středověký hrad proti vetřelcům nebo se v těle orla proletí nad ikonickými stavbami naší planety, případně je čeká jízda na horské dráze. Třešničkou na dortu je potom koulovačka.

V pražské VR herně můžete zažít pád z mrakodrapu - INDIAN

„Pokud chcete vyzkoušet něco, na co nikdy nezapomenete, jste na správné adrese. Vstupte do virtuálního světa nevšedních zážitků. Unikátem a pro někoho nepřekonatelnou výzvou je pád z mrakodrapu, u kterého se vám opravdu podlomí kolena. Máme rádi atrakce, které propojí reálný svět a virtuální realitu,“ uvádí autor projektu Dan Broulík.