Lee a Josef: Seznamte se s nejrozkošnějšími kluky showbyznysu. Proč už s jejich narozením slavné mámy nepočítaly?
  • 22/02/2022
  • Podle wizewebsite
  • 383 Pohledy

Lee a Josef: Seznamte se s nejrozkošnějšími kluky showbyznysu. Proč už s jejich narozením slavné mámy nepočítaly?<

Podnikatelky Vendula Pizingerová, dříve Svobodová, a Martina Gavriely už si pořídily děti před lety v manželstvích. Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula je maminkou šestnáctiletého Jakuba, jehož otcem byl hudební skladatel Karel Svoboda. Společně se jim narodila ještě před ním dcera Klárka, ta ale ve věku čtyř let podlehla zákeřné leukémii.

Bývalá moderátorka, dnes podnikatelka Martina Gavriely je maminkou dvou starších dětí, které se jí narodily v manželství s izraelským partnerem. Dcera Jessica z ní nedávno udělala babičku, její mladší bratr Antonio studuje. A obě dámy žijí v dlouholetých spokojených vztazích, v nichž se očekávalo narození dalšího potomka.

Nejkrásnější čeští herci: Který z těchto krasavců by stál za hřích?

Číst více

Dárek z dovolené

Vendula bydlí v Říčanech s manželem Josefem, synem své dlouholeté kamarádky Simony, a věkově je dělí 16 let. Vzali se před šesti lety po dvouletém vztahu a Josef je Venduliným třetím mužem. Jedna z nejúspěšnějších českých žen v podnikatelské sféře si samozřejmě přála pořídit Jakubovi sourozence, ale nevyšlo jí to ani s druhým mužem Patrikem Aušem a dlouho se zdálo, že to asi neklapne ani s Josefem.

Tradiční snažení jim dlouho nefungovalo, a tak to nechali osudu. Vendule už se přeci jen blížila padesátka, ale odpočinková dovolená na ostrově Reunion přinesla manželům nečekanou radost. Ve 48 letech otěhotněla přirozenou cestou a Josífek se narodil před rokem 13. října, v den 33. narozenin jeho otce.

Zázrak jménem Lee

Martina žije s rodinou v Chýni u Prahy v dlouholetém vztahu s hudebníkem Marcusem Tranem. Jejich vztah začal před 11 lety jako flirt, přesto jejich vztah vydržel roky a i oni dlouho toužili po společném miminku. A i zde je žena z páru o něco starší - Martině je 42, Marcus je o šest let mladší. Dvakrát se jim povedlo dítě počít, ale v obou případech přišla bývalá moderátorka televizního pořadu TopStar o plod v pokročilém stadiu těhotenství.

A stejně jako u Pizingerů, i Martina s Marcusem přijali osud tak, jak k nim promlouval. Další pozitivní těhotenský test jim tedy přinesl velkou radost, ale logicky i velký strach. Nakonec po devíti měsících vše dobře dopadlo a pár přivítal do rodiny chlapečka jménem Lee. Ten je stejně jako Josífek říjnový a za pár týdnů oslaví již třetí narozeniny.

Lamači instagramových srdcí

Lee a Josef jsou krásní kluci, mají blonďaté vlásky a andělské tvářičky. A oba mají tisíce fanynek na sociálních sítích, kam jejich maminky umísťují poměrně často jejich fotky či videa. A zatímco mladší Josífek si podmaňuje instagram neustálým smíchem a miminkovským objevováním světa, Lee již došel do věku, kdy s tátou Marcusem vystupuje při koncertech jeho Troublegangu na pódiích po celém Česku a loví fanynky na rockerské kreace s dětskou kytarkou.

Ani Martina, ani Vendula své potomky před světem nijak úzkostlivě netají a naopak se rády chlubí s jejich pokroky nebo vtipnými momenty. A i když se najdou komentující, kteří třeba nechápou, proč Pizingerovi jezdí s ještě ne ročním minkem na dovolenou autem do Rumunska, většinou mají kluci na sítích spíše fankluby obdivovatelek.

KAM DÁL: Krásné Češky Maxová a Herzigová: Jako teenagerky dobyly Paříž a i před padesátkou je pojí pevné přátelství.