• 07/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 496 Pohledy

Triko, na kterém není vidět pot, je ideálním vánočním dárkem<

Článek

Potit se je nejen přirozené, ale i zdravé. Na druhou stranu, těžko se takovým biologickým pochodem budeme chlubit ve společnosti. Proto přišli René Němeček, Martin Burkoň a Pavel Hrstka s přelomovým nápadem: vyrábět oblečení, na kterém pot nebude vidět a ještě k tomu odolá špíně.

Unikátní úpravu, která trikům dává tyto vlastnosti, přitom okem ani na omak nepoznáte. Pro výrobu volí prémiovou bavlnu, proto jsou trika velmi příjemná a pohodlná na nošení. Jsou prodyšná, dobře sají a rychle schnou.

Zákazníci jsou chrudimským start-upem CityZen® nadšeni. Mnoho z nich dostalo produkty CityZen jako dárek a nemohou si je vynachválit. Jednoduchý design z nich totiž dělá všestranné oblečení, které využijete ve volném čase, ale i v elegantním outfitu třeba do práce.

„Polokošili CityZen jsem dostal od přítelkyně loni k Vánocům. Na první pohled to bylo opravdu běžné triko a byl jsem tedy překvapen, když přítelkyně začala produkt polévat sektem, který měla na stole. Kapky z něj stékaly, ale triko bylo čisté. Nejvíc jsem však ocenil to, že na něm nejsou vidět mé tradiční kruhy v podpaží,“ říká David z Prahy.

Triko, na kterém není vidět pot, je ideálním vánočním dárkem

Dominika z Ostravy obdarovala na loňské svátky sebe, a to basic khaki trikem. „Nenosila jsem khaki barvu od puberty, kdy jsem se začala enormně potit, což bylo ve společnosti velmi nepříjemné. Díky trikům CityZen mohu opět nosit khaki trika, protože plní, co slibují!“

A zatímco před lety v CityZen začínali s jedním pánským tričkem, dnes už toho nabízí mnohem více. V nabídce je nespočet různých barevných provedení i střihů triček, v jejich nabídce však najdete i dámské či pánské polokošile, košile, dětské oblečení nebo spodní prádlo. Všechny produkty pak firma z Chrudimi vyrábí kompletně v České republice. Jediné, co si nechávají dovážet, je bavlna. „Jsme na to pyšní. V rámci Československa jsme byli textilně naprosto soběstační a nevidíme důvod, proč bychom měli oděvy tahat v kontejnerech přes půl světa, když si vše dokážeme vyrobit sami,“ konstatoval.

Vánoce jsou už ale opravdu za dveřmi, a i přesto, že mají CityZen nespočet objednávek, zvládají vše doručit včas. Zákazníci se navíc nemusí bát, že by netrefili velikost, či nemohli výrobek vyměnit, neboť výměna je možná až do 15. 1. 2022 a je zcela zdarma. CityZen má pro zákazníky připraveno vánoční balení i malý dárek.