• 09/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 218 Pohledy

Modrá, oranžová i fialová aneb Jak nosit barevnou rtěnku<

Článek

Léto přeje pestrým tónům, vyzkoušejte fialovou, oranžovou nebo nebesky modrou i na svých rtech. Dejte sbohem nudným kombinacím a dopřejte si image podle posledních trendů. Ptáte se, jak na to? Poradíme vám v následujících čtyřech kompletech.

Červená rtěnka: Jak ji nosit a jak si vybrat dokonalý odstín

Barevné řasenky jsou zase povolené! Nosily byste je znovu?

1. Modrá je dobrá

V maxišatech s květinovým potiskem zazáříte při slavnostní příležitosti i při promenádě městem. Doplňte je světlou džínovou bundou, pohodlnými pantoflemi, a pokud se odvážíte, přetřete rty rtěnkou v modrém odstínu. To by mohl být super look na letní party s kamarádkami, nemyslíte?

Tajemství odhaleno: Barvou roku 2020 je klasická modrá!

Nejkrásnější barva (nejen) pro blondýnky: Tyrkysová!

2. Svěží oranžová

Crop topy jsou už několikátou sezonu velice oblíbené a mohou si je dopřát i baculky. Oranžový model s madeirou se stane šťavnatým oživením každého šatníku a spolu s denimovou minisukní tvoří dokonale sehrané duo. Teď už stačí jen pomerančové rty a můžete vyrazit do víru velkoměsta.

Jediná rtěnka, kterou potřebujete? Oranžová. Jak ji nosit?

Letní líčení, které ještě musíte vyzkoušet: Oranžové stíny

3. Mystická fialová

Modrá, oranžová i fialová aneb Jak nosit barevnou rtěnku

Temně fialové rty budou skvěle korespondovat s něžnými tóny limetky i šeříku. Krátké vzorované šatyslaďte už pouze s jednoduchými doplňky a získáte skvělý komplet do parných dní. Nezapomeňte ani na sluneční brýle!

Kdo vyrobil fialovou barvu a proč ji budete milovat?

Provence ve vašem šatníku? Fialová barva okouzlila svět módy

4. Růžová rošáda

Pokud na vás růžová barva působí příliš infantilně, zkombinujte ji s černou a uvidíte, co se bude dít. Princeznovská vizáž rázem zmizí a díky doplňkům v rockerském stylu se proměníte v hvězdu každého koncertu.

Feng šuej platí i v módě! Vypočítejte si své číslo ming kua a dozvíte se, jaké barvy máte nosit, abyste dosáhli krásy, štěstí a harmonie.

ynezorPumanzeSaNyknalC