Ideální šaty k vodě a na pláž: Máme tipy ve všech délkách!
  • 20/05/2022
  • Podle wizewebsite
  • 285 Pohledy

Ideální šaty k vodě a na pláž: Máme tipy ve všech délkách!<

Článek

Šaty, které využijete v létě u vody i u moře, musí být hlavně pohodlné a vzdušné, abyste se v nich nepařila a bylo vám příjemně. A ideálně aby obstály i ve městě při cestě pro zmrzlinu nebo na večerní procházku. Malým postavám budou určitě slušet krátké střihy, vyšší postavy nechť sáhnou po midi i maxi délce. V barvách i vzorech máte při výběru volnou ruku, ale trendy je určitě retro kostička či batika. Sázkou na jistotu jsou jako vždy nesmrtelné proužky.

Teplákové šaty od českých značek: Na doma i do přírody!

Doplňky s florálním potiskem: Boty, kabelky i šátky!

Krátké střihy nad kolena na špagetová ramínka budou rozhodně větrat nejlépe. Pokud víte, že je budete oblékat u moře a přes mokré plavky, doporučujeme modely klidně z polyesteru, u toho vám nebude vadit, že se od soli časem trochu zničí. Cenově jsou totiž příznivé a navíc budou rychle schnout. Využijete-li však šaty spíš na promenádu a procházky městem, vsaďte na bavlnu, lyocel i len. Na večer pak zvolte elegantní midi či maxi délku.

Krátký střih

Šaty k vodě, které na sebe hodíte jen tak přes plavky, na rychlou procházku do přírody nebo takzvaně „na lítačku“, volte rozhodně krátké a volné. Budou vzdušné a pohodlné.

Na tenká ramínka

Se vzory

S volány

Bavlněné

Léto v boho stylu: Dejte sbohem rutinnímu šatníku

Bílé šaty na jaro i léto: Krajkové, košilové i plus size

V midi délce

Ideální šaty k vodě a na pláž: Máme tipy ve všech délkách!

Midi délka do půli lýtek je v posledních sezonách nejoblíbenější, proto ji nemůžeme vynechat v naší inspiraci ani my. Pokud máte menší poprsí, vsaďte na roztomilé žabičkování, velkým ňadrům zase budou slušet košilové šaty s výstřihem do V.

S žabičkováním

Košilové šaty

Žebrované šaty

Maxi délka

Dovolená u moře si zaslouží také příjemné maxi šaty, které jsou skvělé i do plážového baru či do restaurací, kam si z pláže odskočíte na oběd. Samozřejmě je užijete i při večerní procházce po promenádě.

S proužky

Kaftanového typu

S americkými průramky

Tajemství trendy outfitů současnosti? Rovné džíny!

Sukně na jaro i léto: Na tyhle narazíte u českých značek

S trendy batikou

Víte, jak nejlépe nosit volné šaty i do města či do práce?

ynezorPumanzeSaNyknalC