Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun | REFRESHER.cz
  • 24/06/2022
  • Podle wizewebsite
  • 216 Pohledy

Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun | REFRESHER.cz<

Nakupování v second handech je činnost, při níž můžeš spojit příjemné s užitečným. Ušetříš peníze, odlehčíš přírodě a nezapomeň ani na záplavu endorfinu, který se ti vyplaví z těla, když objevíš opravdu jedinečný kousek. REFRESHER proto obešel takřka celou Prahu a našel pro tebe devět nejlepších second handů, které rozhodně musíš navštívit. Fandíš streetwearu, high end značkám, nebo si spíš potrpíš na kvalitní materiály? Žádný problém, v našem výběru se najde každý!

ČtitakéPodzimní a zimní bundy, které budeš chtít ve svém šatníku. V kurzu jsou modely od The North Face, Helly Hansen i NikePodzimní a zimní bundy, které budeš chtít ve svém šatníku. V kurzu jsou modely od The North Face, Helly Hansen i Nike

1. Moyyo (Minská 5, Vršovice) - $

Jako první v našem výběru nesmí chybět second hand Moyyo, který nás překvapil svou velikostí, výběrem, ale i tím, jak skvěle old-schoolově uvnitř vypadá. Najdeš ho ve Vršovicích na adrese Minská 5 a až do něj vyrazíš, nezapomeň předem navštívit bankomat, protože v Moyyo můžeš platit jen hotovostí.

A jaké značky tam najdeš? „Nejrůznější vintage věci od Nike, adidas, sem tam i něco od Burberry, džíny Levi's, Wrangler... Občas se k nám dostanou i kousky, které jsou poměrně raritní, jako například rugby dres od Burberry,“ řekly nám slečny z Moyyo.

Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun | REFRESHER.cz

Cenově pak vršovický second hand patří k těm levnějším, ačkoliv samozřejmě i v něm najdeš kousky, za které zaplatíš víc než pár stovek. „Džíny lze koupit od 300 korun, záleží na stavu, něco je levnější a něco zase dražší. Ale nabízíme i kousky od 50 korun,“ dodaly.

Pokud se rozhodneš Moyyo navštívit i ty, nemusíš se bát, že bys neměl z čeho vybírat. Zboží se zde totiž doplňuje každý týden a z toho co jsme viděli ti můžeme říct, že nebudeš vědět, po čem dřív sáhnout.

2. 1981 Secondhand (Oldřichova 427/31, Vinohrady) - $$

Tenhle sekáč, který najdeš na rozhraní Vinohrad a Nuslí na adrese Oldřichova 31, už možná budeš znát. Jedná se totiž o stálici, která funguje už delší dobu a my se nedivíme. „V naší sekci fancy lidé najdou kousky Versace, Yves Saint Laurent, Armani, Valentino, Fendy a také máme dost trench coatů od Burberry. Rychle se to ale mění, protože takové věci jsou nejžádanější,“ řekla nám slečna z 1981 Secondhandu.

V něm mimo to najdeš i obyčejnější, ale stále trendy vintage kousky. „Máme tu i hodně levné věci, od 200 korun, ale cena většiny věcí se pohybuje od 400 - 500 korun, přičemž kabáty stojí 900 - 1 300 korun,“ doplnila s tím, že záleží na kvalitě věcí i na tom, zda jsou nějak upravené či přešité.

Zboží v 1981 se doplňuje každý den, takže se nemusíš bát, že by na tebe nic nezbylo, ale protože často vyjíždí i na pop-upy a prodávají na webu, nespoléhej na to, že tam na tebe bude vysněný kousek čekat několik dní.

Článek pro předplatitele REFRESHER+72% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ klubu. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.72% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ komunity. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.PŘIDEJ SE K PŘEDPLATITELŮMUŽ MÁM PŘEDPLATNÉ: PŘIHLÁSIT SEnebo Odemkni článek přes SMSPošli SMS na 90211 s textem CLANEK 89367 a dočti tento článek.Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?POSLAT SMS Upozornit na chybu.Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět. Náhledový obrázek: Tereza Šnajdrová/REFRESHER