• 17/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 534 Pohledy

Těhotenské kalhoty oblečete do práce, na doma i do společnosti!<

Valerie JankovskáDámské oblečení 0

Nechcete se vzdát kalhot ani v těhotenství? Nemusíte! Těhotenské kalhoty se umí přizpůsobit vašemu bříšku v průběhu celého těhotenství.

Těhotenství vyžaduje změnu šatníku. Či už jde o oblečení do práce nebo pro volný čas, rozhodně si s rostoucím bříškem nevystačíte s tím, co doma máte – a to ani pokud jste měla v oblibě volnější kousky. Největším problémem bývají kalhoty. Právě ty se svým střihem v provedení „pro bříško“ nejvíce liší od běžného oblečení. Těhotenské kalhoty musí být pohodlné, musí nám dobře padnout, být z příjemných materiálu a optimálně by měly být schopné „růst“ s našim bříškem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na poslední důležitou věc – i v těhotenských kalhotách chceme vypadat dobře a líbit se!

Kvalitní těhotenské kalhoty nezklamou v žádné fázi těhotenství.

Kdysi se za těhotenské oblečení často téměř jako synonymum zaměřovaly těhotenské šaty. Ale pokud jste šaty nikdy příliš nenosila, nebudou pro vás tím správným kouskem šatníku ani v těhotenství. Milujte kalhoty? Zůstaňte u nich směle i ve chvíli, kdy čekáte potomka.Těhotenské kalhoty jsou praktickým kouskem šatníku, který využijete v průběhu celého těhotenství. Vybírejte si pohodlné, nejlépe pružné kalhoty. Pružnou částí bývá široký pás kalhot, který pomůže těhotenským kalhotám k tomu, aby rostly s vašim bříškem. Pás netlačí, je pohodlný a kalhoty skvěle sedí. V těhotenství oceníte přírodní materiály kalhot. Oblíbený je len i bavlna. V zimě jsou praktické teplé těhotenské kalhoty z manšestru.

Pohodlí i elegance – ani v těhotenství nemusíte dělat kompromisy. Těhotenské kalhoty si můžete pořídit do práce i pro volný čas.

Potřebujete kalhoty do společnosti? Společenské těhotenské kalhoty nejsou problém!

Těhotenské kalhoty oblečete do práce, na doma i do společnosti!

V nabídce těhotenských kalhot nechybí ani elegantnější kousky. Hodí se do práce, když máte v zaměstnání přísnější dress code a také do společnosti. Nosit k nim můžete dlouhé těhotenské halenky, ale také luxusnější trička a samozřejmě saka. Zatímco u mnoha společenských těhotenských šatů byste se nemohla vzdát podpatků, těhotenské společenské kalhoty snesou i podpatek nižší nebo dokonce nízký. Zejména v pokročilejším stádiu těhotenství to určitě oceníte.

Těhotenské kalhoty se hodí i do společnosti. Vyberte si některý z elegantních modelů.

Těhotenské lacláče jsou evergreen!

Pokud bychom mezi střihy těhotenských kalhot hledaly dlouhodobě ten nejoblíbenější, určitě zvítězí těhotenské lacláče. Nejoblíbenější jsou s džínoviny, ale nepohrdněte ani tenčí bavlnou či v zimě manšestrem. Lacláče vypadají kouzelně a nemusíte si lámat hlavu s tím, co si k nim obléct Vystačíte si s tričkem nebo košilí. Kalhoty s laclem vždy dokonale drží a přitom neomezují ani netlačí bříško. Dobrý střih umožňuje variabilitu velikosti až do posledních stádií těhotenství.

Mezi nejoblíbenější těhotenské kalhoty patří jednoznačně těhotenské lacláče.

Tip: Kde nakupovat těhotenské kalhoty?

Velký sortiment těhotenských kalhot nabízí e-shop Tehotenske-zbozi.cz. V nabídce najdete běžné těhotenské kalhoty, kalhoty pro těhotné do společnosti i těhotenské lacláče. A samozřejmě také další těhotenské oblečení. Výhodou nákupu v e-shopu jsou nízké ceny. Přitom zboží má kvalitní evropský původ a není dováženo z Číny. Myslím, že jen těžko budete hledat další místo s tak obrovskou nabídkou těhotenských kalhot. Navíc pokud se netrefíte správně do velikosti, máte možnost zboží vyměnit. Vše je přitom skladem, po objednání vám bude v pracovní dny doručeno do 24 hodin.

Zdroj obrázků: FL, Tehotenske-zbozi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail

BavlnaBříškoKalhotyKalhoty pro těhotnéLenPRPraktické těhotenské kalhotyPřírodní materiályPřírodní materiály kalhotPro bříškoPro těhotnéPružné kalhotyRostoucí bříškoŠiroký pás kalhotSpolečenské šaty pro těhotnéSpolečenské těhotenské šatyTěhotenská sakaTěhotenská tričkaTěhotenské bříškoTěhotenské halenkyTěhotenské kalhotyTěhotenské kalhoty do společnostiTěhotenské kalhoty z manšestruTěhotenské lacláčeTěhotenské šatyTěhotenské střihyTěhotenské zbožíTehotenske-zbozi.czTěhotenský střihTěhotenstvíTěhotnáTěhotnéTeplé těhotenské kalhoty

Valerie Jankovskáeditor

Myslím, že mne nejlépe charakterizuje sousloví – hysterická matka! Dvě děti mi zabírají všechen volný čas, k tomu pes, kočka… Ještěže mám práci, která mne baví a kde si vždy odpočinu. Psaní mne bavilo odjakživa a když ještě můžete psát o věcech, které vás baví, je to splněný sen. Psát o vlasech, účesech a módě je poučné i vzrušující.

Related Posts

Leave a Reply Cancel Reply

Your email address will not be published.