České celebrity Rybář Jakub Vágner a jeho těhotná Claudia: Prozradili pohlaví i jméno miminka!
  • 27/07/2022
  • Podle wizewebsite
  • 275 Pohledy

České celebrity Rybář Jakub Vágner a jeho těhotná Claudia: Prozradili pohlaví i jméno miminka!<

Předchozí Další16. prosince 2021●10:50Sdílej:

Zpětna

Přesně na Štědrý den oslaví Jakub Vágner 40. narozeniny. Před dalším životním milníkem se stihl oženit s krásnou německou rybářkou Claudií a předtím zadělali i na miminko, jehož pohlaví už prozradili! A dokonce řekli, jaké dostane jméno.

Jsou to teprve dva roky, co rybář Jakub Vágner exceloval v taneční soutěži StarDance po boku tanečnice Michaely Novákové. Tehdy se spekulovalo o tom, že jak už to v této soutěži bývá, čistě profesní vztah přerostl v romantický. To se ale nikdy nepotvrdilo, a i když to mezi dvojicí možná zajiskřilo, s koncem soutěže to zase vyprchalo jak pára nad hrncem.

Detaily tajné veselky rybáře Vágnera s Claudií: Magické datum a originální oznámení s jasným vzkazem!

Pravou lásku našel Jakub brzo poté. Jeho vyvolenou se stala sympatická rybářka Claudia Darga. „Chytil jsem ji na svíčkovou. Svíčková, to byl velkej tahák, dokonce rekord této ženy je týden v kuse svíčková. K obědu i k večeři, týden v kuse. To jsem i já pak rezignoval a dal si kachnu. A teď Claudia jede v kachně s bramborovejma knedlíkama, takže na jídlo slyší,“ prozradil pro Showtime zamilovaný rybář, jemuž krásná nastávající matka jejich dítěte seděla s úsměvem od ucha k uchu po boku. „Ona sice vyrůstala v Německu, ale rodiče má z Polska, takže ona je takovej zajímavej mix,“ dodal s humorem, jakého původu že je jeho láska. Díky polským rodičům tak Claudii není čeština úplně cizí. „Bohužel rozumí všemu,“ smál se rybář.

Premium

Velké tajemství svatby rybáře Vágnera: Nevěsta čeká miminko!

Ke slovu se hned nato dostala i půvabná, od listopadu čerstvá paní Vágner. „Je hodně věcí, které se mi na Jakubovi líbí. Třeba, že je pořád nohama na zemi bez ohledu na to, kolik projektů dělá. Jsem na něj pyšná. Je to velmi starostlivý muž,“ pěla ódy na slavného manžela. A on jí to vzápětí oplatil. „Já jsem hlavně strašně rád, že ač je Polka vychovávaná v Německu, tak to vidíte, ona se všemu směje, nonstop, je to takovej smíšek. Malej hobit jí říkám. Doufám, že naše holčička bude o něco vyšší. Pro Kayu to bude, myslím, skvělý, odmala bude plynně mluvit čtyřmi jazyky. Myslím, že to bude pro ni nejlepší dárek, který jsme mohli naší dceři případně dát,“ rozpovídal se Jakub Vágner natolik, že už díky tomu víme, že do široké rodiny Vágnerů brzy přibude malá Kaya Vágner.

České celebrity Rybář Jakub Vágner a jeho těhotná Claudia: Prozradili pohlaví i jméno miminka!

VIDEO: Josef Vágner o berlích! Operace kolene byla nevyhnutelná

Videodélka: 01:31.16

Josef Vágner o berlích! Operace kolene byla nevyhnutelná Markéta Reinischová

Fotogalerie29fotografiíJakub Vágner s manželkou Claudií.Autor: reprofoto CNN Prima NEWS

Rozvod primáckého zprávaře Šebrleho (47): Porcovat se bude stamilionový majetek!

Utrpení Felixe Slováčka (78): K movitému muži pomohl Gelemové (38) sám!

První společné Vánoce Vondráčkové a Vojnara: Rozhodnutí ze dne na den!

Autor:binSdílej:

Témata

rybář, pohlaví dítěte, jméno dítěte, Německo, Polsko, Štědrý den, Jakub Vágner, StarDance

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYRybář Jakub Vágner se tajně oženil! Svatba s krásnou rybářkou byla ...Eliška Bučková slaví „32": Poprvé od rozchodu s rybářem Vágnerem př...Nejsilnější momenty posledního StarDance: »Nezbedná« Soukalová a ro...Kdo je nová kráska rybáře Jakuba Vágnera? Claudia není Češka, s pru...Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMADOPORUČUJEME