• 09/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 522 Pohledy

Tomu jen těžko uvěříte! Američanka Courtney porodila 11 dětí během 12 let. A další je na cestě<

Courtney vyrůstala jako nejstarší z šesti dětí a také nejstarší z dvaceti vnoučat. Být neustále obklopena rodinou si naprosto zamilovala, proto si přála žít jednou stejně. Když se v roce 2007 seznámila s Christopherem, věděla, že on je ten pravý. Zařídili si dům v Georgii, a když Courtney o pár týdnů později objevila dvě čárky na těhotenském testu, vypadalo to, že nemohou být šťastnější.

Jejich radost však netrvala dlouho, protože Courtney krátce poté potratila. Pro oba to byla velká ztráta, ale touha po miminku jim dodávala sílu svůj sen nevzdat. Štěstí se na ně usmálo v roce 2010, kdy se jim narodil první syn Clint. „S ním šlo všechno snadno a dodal nám sebedůvěru, kterou jsme potřebovali, abychom mohli začít naši rodičovskou cestu," dodává Courtney.

VIDEO: Prosil o bratra od svých 3 let. Jeho matka podstoupila operaci, aby mu přání splnila

Tomu jen těžko uvěříte! Američanka Courtney porodila 11 dětí během 12 let. A další je na cestě

Když bylo Clintovi šest měsíců, zjistila Courtney, že je podruhé těhotná. Pár měsíců poté se narodil druhý syn Clay. 13 měsíců po narození Claye přišel na svět třetí syn Cade. Když mu byly pouhé 3 měsíce, objevila Courtney opět dvě čárky na těhotenském testu. Jak sama přiznává, začínala se stydět, co na to řekne jejich okolí. „Nakonec jsem tyto myšlenky ale překonala a rozhodla jsem se být vděčná za zdravá miminka a těhotenství. Uvědomila jsem si, že to není nic, za co bych se měla stydět."

Nyní mají Courtney a Chris třináct let od svatby a jejich rodinka se neustále rozrůstá. Zanedlouho přijde na svět jejich dvanácté dítě. Na svém Instagramu před pár dny dokonce oznámili, že se narodí holčička. Pár jméno nezveřejnil, ale s největší pravděpodobností však bude začínat písmenem C stejně jako u sourozenců Clinta, Clay, Cade, Callie, Cash, Colta, Case, Calena, Caydie, Coralee a Caris.

Vzhledem k počtu dětí je samozřejmé, že Courtney nepracuje a věnuje se výhradně rodině. Sama říká, že je na to pyšná a rozhodně by neměnila. Manželé si před šesti lety také pořídili farmu, která je jejich koníčkem i obživou. Pěstují vlastní zeleninu, chovají ovce, kozy, drůbež a prasata. Courtney navíc školní děti učí sama doma, takže času pro sebe jí opravdu mnoho nezbývá. Aktivně se stará také o Instagramový profil, kde sdílí rodinný život. „Chci nechat lidi nahlédnout do mého požehnaného chaotického života," říká. Její manžel Chris je nejenom farmářem, ale také pastorem v místním kostele.