• 18/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 367 Pohledy

Česká učitelka a pákistánský mladík: Falešná svatba? Abdullah řeší velký problém!<

Česká učitelka Irena se do mladičkého Pákistánce zamilovala před čtyřmi lety. Nedávno se jí ale v muslimské zemi přestalo líbit a s manželem se dohodla, že se přestěhují do její rodné země.

Abdullah nejenže souhlasil, ale byl z nápadu naprosto nadšený, protože život v Evropě ho velmi láká.

Česká učitelka a pákistánský zajíček: Abdullah se nemůže dočkat stěhování do Česka!

Pákistán

Irena už je zpět v České republice několik měsíců a se svým manželem je v neustálém kontaktu. Server Blesk.cz píše, že Abdullah se měl nyní svěřit, jak moc se těší, až mu jeho manželka ukáže Českou republiku.

Na velké shledání zamilovaných manželů to prý ale zatím nevypadá. Podle pákistánského novináře Alího Aršáda se Abdullah prý marně snaží o získání víza a stále se objevují nové a nové problémy.

Abdullahův sen o cestě do České republiky zůstává stále nesplněn,“ řekl Blesku Aršád, který dále dodal, že Abdullah chodí pravidelně na úřady, kde potřebuje získat ověření oddacího listu.

Česká učitelka a pákistánský mladík: Falešná svatba? Abdullah řeší velký problém!

„Doufám, že po ověření oddacího listu co nejdříve odevzdám potřebné dokumenty na ambasádu. Manželka ve všech směrech spolupracuje. Neviděl jsem ji tři měsíce. Mám ji rád. Chci k ní rychle jet a obejmout ji,“ nechal se slyšet psychicky vyčerpaný Pákistánec.

Oddací list ale bez řádných důkazů úřady neověří. Abdullah bude muset tedy předložit výpovědi svědků a také ověření od města, kde svatba proběhla.

Až poté mladý Pákistánec získá potřebný potvrzovací certifikát. Situaci komplikuje fakt, že Abdullahova manželka není v Pákistánu a nemůže tedy sňatek s mladíkem potvrdit.

Abdullah se svou manželkou

Její peněženka není bezedná, to je problém

O tom, že vztah české učitelky a jejího pákistánského zajíčka prochází krizí, informoval Expres nedávno.

Podle našeho exkluzivního zdroje z Pákistánu je hlavním problémem fakt, že peněženka pětašedesátileté Češky není zdaleka bezedná.

„Ta paní nemá tolik peněz, aby ho mohla neustále živit a šatit. Žádné velké peníze mu určitě neposílá,“ řekl nám člověk, který si nepřál být jmenován.

Češka a pákistánský zajíček: Ireně docházejí peníze, Abdullah si musel najít práci!

Pákistán

Zdroj, který má k Abdullahovi a jeho rodině blízko, nám dále prozradil, že si mladík stihl už najít i práci, aby nebyl závislý na penězích od manželky.

„Není to moc dobře placená práce a moc se tam nenadře, ale aspoň něco,“ informoval nás náš zdroj z Pákistánu, který celý případ bedlivě sleduje.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii