• 28/02/2022
  • Podle wizewebsite
  • 2341 Pohledy

Nové svatební trendy: Hitem pro svatbu 2022 je svatba na statku<

Svatba dnes není automatickým vyústěním vztahu. Když se pak pro ni rozhodneme, chceme, aby vypadala skutečně parádně. Málokdo si vystačí s domluvením prostor v nejbližší restauraci. Když už svatba, tak stylová. A trendy se mění. I ti, co celý život žili ve městě, touží po romantickém svatebním obřadu. A přesně tomu odpovídají nové svatební trendy roku 2022. Hitem je svatba na statku.

Jak na nové svatební trendy a svatbu na statku?

V první řadě si je nutné vybrat vhodné místo. Pravděpodobně nějaký ten stylový statek či hospodu najdete i v Praze. Ale ve městě bude taková svatba působit jenom jako atrapa. Chce to vyjet skutečně na venkov. Už pár kilometrů za Prahou lze objevit nefalšovaný romantický venkov ideální pro svatbu. Takovým je Statek Nechánice kde na vás dýchne pohoda, volnost a atmosféra staročeských statků. Svatba na statku v Nechánicích je doslova synonymem proto, jak udělat moderní svatbu v trendovém selském duchu.

Stylová svatba na statku do posledního detailu

Selská svatba na statku má řadu specifik. Předně je zde možné využít zajímavější catering, který skvěle vynikne právě v prostředí statku. Svatbu je ideální zakomponovat nejen do interiéru, ale i do venkovních prostor. K tomu se hodí specifická floristická výzdoba. Květinami se rozhodně nesmí šetřit a je dobré domluvit se s floristkou, aby se do ní promítla i venkovská tematika. Statek Nechánice je schopen zkušenou floristku rovněž sám zajistit. Stejně tak jako vhodný catering. Možné je využít gril a na svatbě podávat rovněž grilované speciality.

Dezerty i svatební dort s přírodními prvky

Nahý svatební dort dozdobený ovocem a květinami postavený na kusu dřeva – i tak lze nastylovat hlavní dezert večera. Svatba může vonět bylinkami, vsadit lze na RAW stravu v podobě syrové zeleniny, která efektně a zdravě nahradí tradiční přílohy. Nebo naopak, jinou alternativou může být klasická česká kuchyně. Klidně ta omáčková. Obojí je pro svatbu na statku jako ušité.

Nechte si připravit program, jak se na správnou svatbu na statku patří

Exteriérové focení v exkluzivním přírodním prostředí, třeba i svezení na koních – to vše může být součástí povedené svatby na statku. Na Statku Nechánice pro vás jsou schopni takový program na klíč připravit, včetně zajištění profesionálního fotografa. K tomu též kompletní animační program nejen pro dospělé, ale i pro děti. Vždyť právě děti si umí svatbu užít nejvíce a s programem přímo pro ně jsou pak spokojenější děti i dospělí.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail

SvatbaSvatba 2022Svatba na statkuSvatba na statku 2022Svatební obřadSvatební obřad 2022Svatební trendySvatební trendy 2022

Yveta Štrkováeditor

Nejvíce mne asi charakterizuje moje vášeň pro zvířata. Nosím domů vše. Kočky, pejsky, hlodavce všeho druhu, dokonce šneky nebo pavouky. Nikdy nenosím černou, protože moje kočka je vždy ozdobí bílými chlupy. Nikdy nenosím bílé kalhoty, protože mí psy si o ně vždycky otřou tlamu po snídani. Zato vždy nosím velké kabely, protože chlupáči potřebují denní přísun dobrůtek.

Related Posts

Leave a Reply Cancel Reply

Your email address will not be published.