• 02/03/2023
  • Podle wizewebsite
  • 315 Pohledy

Celoživotní astmatik a bezohledný sobec! Novinář Etzler reaguje na bratrův boj s covidem-19<

Oblíbený herec Miroslav Etzler se svým přátelům několik dní neozýval. Není divu, že o něj mělo okolí strach.

Pak na instagramový profil Etzler přidal fotografie z nemocničního lůžka a informoval své známé o tom, že se nakazil covidem-19 a má těžký průběh.

Neočkovaný Etzler: Těžký covid-19 a zápal plic! Bratr si přál rychlou smrt neočkovaných

Očkování

„Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíše tuším, než vím,“ svěřil se svým přátelům Etzler, který zároveň dodal, že nebyl proti covidu-19 očkován.

„Nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covidového oddělení nemocnice v České Lípě pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mě přesto berou jako člověka,“ dodává Etzler.

„Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to,“ uznal známý herec.

Miroslav Etzler se nakazil covidem-19 a skončil na kyslíku. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba,“ říká herec.

Mnoho lidí má stále v živé paměti, jak Etzlerův bratr Tomáš nedávno na Twitteru napsal, že podle něj „neočkovaní neumírají dostatečně rychle“. Za svůj nechutný útok sklidil drsnou kritiku.

Hřebejk: Zeman se uzdravuje? Mám depku! Etzler není primitiv, ču*ák ale zcela jistě

Miloš Zeman

Celoživotní astmatik a bezohledný sobec! Novinář Etzler reaguje na bratrův boj s covidem-19

Redakce Expresu známého novináře nyní kontaktovala. Zajímalo nás, zdali Etzler svůj výrok nevezme zpět, když vidí, jak zle na tom je jeho bratr. Reakce jsme se ale do vydání článku nedočkali.

Stejný dotaz ovšem Etzler dostal od mnoha lidí na sociální síti, kde velmi rád diskutuje se svými názorovými oponenty.

Když se ho lidé ptali na bratra, Tomáš Etzler neprojevil žádný soucit. Jako by mu bylo jedno, že se dostal do úzkých jeho blízký příbuzný.

„Myslím si, že lidé, kteří jsou celoživotní astmatici, by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména když jsou otcové malého kluka,“ napsal na Twitteru Etzler a odpálil tak vášnivou diskuzi.

Tomas Etzler @tvtomas

@WatcherontheWa8 Já si zase myslím, že lidé, celoživotní astmatici by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména, když jsou otcové malého kluka.

26. listopadu 2021 v 21:49, příspěvek archivován: 27. listopadu 2021 v 9:25oblíbit retweet odpovědět

Novinář si také s chutí rýpl do svých „oblíbených“ politických stran a hnutí.

„To se zase vyrojilo voličů Volného bloku, SPD, Trikolóry a jiných hňupů,“ uvedl Etzler, který si pak od lidí leccos vyslechl.

„Jediná pozitivní věc na vás je ta, že fungujete dokonale jako odstrašující příklad toho, co s člověkem dělá chlast,“ vzkázal žurnalistovi diskutér Jakub.

To si ale Etzler nenechal líbit. „Já se alespoň pod své názory nebojím podepsat, strachem po*raný jinochu,“ pálil ostrými novinář.

Tomas Etzler @tvtomas

@Jco72493437 Já se alespoň pod své názory nebojím podepsat strachem posraný jinochu.

26. listopadu 2021 v 22:01, příspěvek archivován: 27. listopadu 2021 v 9:26oblíbit retweet odpovědět

Trestní oznámení za útok na neočkované!

Co se týče výše zmíněného Etzlerova útoku na neočkované, na novináře nedávno podala trestní oznámení právnička Jana Zwyrtek Hamplova z platformy Zdravé fórum.

Podněcování k nenávisti! Na bývalého reportéra ČT Etzlera míří trestní oznámení

Očkování

„Čekala jsem několik dnů, zda se po zděšených reakcích veřejnosti jak z řad očkovaných, tak neočkovaných pan Etzler omluví a výrok ze sítě stáhne. Nestalo se tak. Protože jeho slova se týkají například mé maminky a milionů dalších slušných lidí v naší zemi včetně mě, hluboce mě ten výrok zasáhl. Projev nenávisti není a nesmí být nikdy připuštěn v civilizované společnosti jako forma vyjádření názoru,“ uvedla ke svému rozhodnutí právnička.

„Co kdyby tam namísto ‚neočkovaných‘ bylo napsáno nějaké etnikum? Nebo lidé s hendikepem? Umíte si představit, co by se dělo? Proč se o neočkovaných může psát takto beztrestně? A nikomu to nepřijde divné?“ napsala Zwyrtek Hamplová na Facebooku.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii