• 22/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 490 Pohledy

České celebrity Vašo Patejdl z Elánu se tajně oženil! Po svatbě ho přepadly výčitky<

8. června 2015●11:32 Sdílej:

Zpětna

Veselka proběhla v naprosté tichosti. Zpěvák a člen kapely Elán Vašo Patejdl (60) řekl „ano“ své přítelkyni Miluši (43), se kterou má syna Benjamina (7). Se svou první ženou se rozvedl začátkem minulého roku, a tak mu v novém sňatku už nic nebránilo.

Vašo Patejdl o svém soukromí moc hovorný není, a tak není divu, že se mu podařilo utajit i vlastní svatbu. „Ano, už jsem se oženil,“ prozradil zpěvák deníku Nový čas. Svou přítelkyni si bral po dlouholetém vztahu. Začal s ní randit ještě v době, kdy byl ženatý s manželkou Alenou (58).

Ženatý Patejdl z Elánu: Má milenku Češku a nemanželského syna

„Byla to soukromá svatba v rodinném kruhu, nechtěl jsem okolo toho dělat rozruch,“ svěřil se Patejdl s tím, že na veselku si pozval všechny své děti. Kromě sedmiletého Benjamina tátu do chomoutu doprovodili i synové z předchozího manželství Vašo a Rob.

České celebrity Vašo Patejdl z Elánu se tajně oženil! Po svatbě ho přepadly výčitky

Patejdl se rozvedl začátkem minulého roku po jednatřiceti letech. „Byl to permanentní stres a bylo třeba to rozseknout. Ukončit buď jedno, nebo druhé. Akorát si vyčítám, že jsem to neudělal dřív,“ dodal čerstvý ženáč.

Fotogalerie3fotografiePrvní manželství Vašo Patejdla bylo po 34 letech definitivně rozvedeno.Autor: Foto pro Blesk - Nový Čas Autor:tesk Sdílej:

Témata

svatba, vašo patejdl

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYLegendární Elán v Blesk.cz: Přiletěli tryskáčem a lámali panáky!Chat s Elánem: Fámy o rozpadu kapely? S Elánem se jenom umírá!Patejdl z Elánu se může znovu ženit: Po 34 letech se rozvedl s manž...Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMA DOPORUČUJEME