• 28/08/2022
  • Podle wizewebsite
  • 483 Pohledy

Jak být nejlepší milenka aneb 7 věcí, které muži v posteli milují<

Článek

Sex není jen o technikách a naučených pozicích. Skrývá se v něm i množství citů, empatie a emočních stavů. Toužíte být tou nejlepší milenkou? Pak pro svého partnera připravte silně návykový erotický koktejl, bez kterého se žádný muž neobejde. Návod sestavil sexuální kouč Sean Jameson z irského Dublinu. Díky němu dosáhne i váš protějšek uspokojení nejen po fyzické stránce!

Tajemství zvýšené sexuální spokojenosti podle terapeutky

Sexuální fetiše, pro které nenajdete pochopení

1. Dejte mu najevo, že je sexy

Představte si, jak skvěle se cítíte, když si vás muž obdivně prohlíží a považuje vás za nejsvůdnější osobu na světě. Jenže muži se také potřebují cítit žádaní a přitažliví, i oni trpí pochybnostmi a potřebují pozitivní zpětnou vazbu! Poplácejte partnera smyslně po zadku, věnujte mu dlouhý polibek, obejměte ho a tvařte se, že od něj nemůžete odtrhnout ruce. Pocit přitažlivosti je v partnerském vztahu nesmírně silný faktor!

2. Měňte pozice

Petr má rád orál, Pavel zase anál a tyto praktiky upřednostňují před čímkoli jiným. Obvykle si však muži rádi užívají několika sexuálních technik během jednoho aktu. Vaším klíčem je poznat, které to jsou a na které váš milenec reaguje nejvíc. Už jen to gesto, že jdete penisu i fantazii vstříc, je smyslné.

9 způsobů, jak ho vzrušit na maximum.

3. Spojte sex s intimitou

Jak být nejlepší milenka aneb 7 věcí, které muži v posteli milují

Studie potvrdily, že intimita s jinou osobou je jedním z hlavních důvodů, proč lidé mají sex. A Sean Jameson říká, že i pro muže, kteří jsou ve vztazích je důležité cítit romantické spojení prostřednictvím milování. Touží v očích svých partnerek vidět lačnost a lásku – pokud možno nepředstíranou… Pomáhá, když si často připomínáte ty opojné pocity, které jste měly na začátku vztahu.

4. Převezměte iniciativu

On sex zahájí, dá mu nějaký scénář, vykoná většinu fyzické práce, do toho si hlídá erekci a ještě se snaží vyhovět vašim přáním či dokonce výtkám. „Příliš mi tlačíš na břicho! A nemohl by sis tu ruku dát jinam?“ Na jednoho chlapa je toho až příliš! Aspoň někdy převezměte iniciativu, milence sveďte a uspokojte ho v jezdecké pozici, při které nemusí hnout ani prstem. A koneckonců, taky by vás neubylo, kdyby za jeden z 20 vašich orgasmů nestála jeho šikovnost, ale ta vaše. Vystupňujte jeho vzrušení tím, že se uspokojíte svépomocí!

5. Projevujte nadšení ze sexu

Zasténejte, usmějte se, něco mu pošeptejte… Cokoli, co vyjadřuje spokojenost a nadšení, se počítá. Jakmile milenec vycítí, že se doopravdy bavíte a je vám s ním fajn, stoupne mu sebevědomí. Sbohem, nejistoto!

Kolik žen lže o sexuálním výkonu svého milence?

6. Prozkoumejte jeho fantazie

V posteli téměř každý o něčem sní. Podle průzkumu, který provedl známý sociální psycholog Justin Lehmiller, je v kurzu těchto sedm fantazií.

Neobvyklé věci, které lidem zůstávají v klíně nebo konečníku

Neobvyklé sexuální představy a touhy. Jsou úplně běžné!

7. Dejte mu jasně najevo, co chcete

Partner není vševědoucí a ani vám nečte myšlenky. K tomu, aby vás uspokojil, potřebuje informace – od vás. Slova nemusí být vyřčená, neverbální komunikace stačí. Všechno ale začíná u vaší maličkosti. Určitě dávejte svému muži vědět, co se vám líbí. Pro něj je to sexy!

Slovník pro stydlivky – chlípná slova do postele.

8. Sex aspoň jednou za týden

Sean Jameson podotýká, že ženy častěji chtějí kvalitnější sex, zatímco mužům vyhovuje vyšší frekvence. Proto někdy dochází k nesouladům libida. V každém případě různé průzkumy dokazují, že na sex by mělo dojít aspoň jednou týdně, jinak pánům sperma (a frustrace) lezou i ušima.

Proč sexuálně spokojení lidé podvádějí? Budete se divit.

ynezorPumanzeSaNyknalC