• 16/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 368 Pohledy

Tohle nikdo nečekal: Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí se prý budou rozvádět<

Láska mezi Ondřejem Gregorem Brzobohatým a Táňou Gregor Brzobohatou vzplála v roce 2013, kdy měl hudebník krátce po rozvodu s produkční Johankou. Nejdříve se snažili vztah utajit, ale pak už se vášeň nedala skrýt a celému světu ukazovali, jak moc se milují.

Vzájemný cit vyvrcholil o tři roky později velkolepou svatbou, kdy si řekli společný slib, že spolu budou až do smrti.

Jak bydlí Táňa a Ondřej Brzobohatí? Podkrovní apartmá zařídili ve stylu Provence

Taťána Kuchařová

Slib už nedodrží. Jejich manželství je na bodu mrazu, kdy podle našich informací už spolu nějakou dobu manželé nebydlí a vyhýbají se sobě jako čert kříži. Rozvodové papíry už jsou podepsány a ukončení manželství běží.

Dokonce i na listopadovém vyhlášení Českého slavíka sice byli oba v jednom sále, ale neseděli vedle sebe, dokonce ani kousek od sebe, ale každý byl na druhé straně karlínského divadla, aby náhodou nedýchali společný vzduch. Až tak jejich láska ochladla.

Manželé Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí

Tohle nikdo nečekal: Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí se prý budou rozvádět

Přitom krásná misska a charismatický hudebník trávili společné dovolené v Itálii, stali se tvářemi několika renomovaných českých značek a rozdávali společná prohlášení a rozhovory, v nichž si notovali.

Ondřej pěl ódy na to, jak je Taťána dokonalá a fotogenická a jak je nakupovat na její postavu radost, krásná manželka ho zase utvrzovala v tom, že je dokonalým mužem za všech okolností.

Pak však Ondra utrousil poznámku, která leccos napověděla.

„Teď ve čtvrtek jdeme společně k psychoterapeutovi, abychom udrželi náš vztah,“ přiznal před dvěma lety Brzobohatý v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

Z jeho reakce už tehdy vyvstávala otázka, jestli byla vzájemná manželská souhra jen dobře secvičeným představením, zatímco skutečnost vypadá úplně jinak.

Naposledy se tento ukázkový pár objevil na křtu Tániny knihy Pokračování příště. Od té doby ticho po pěšině. Ani jeden od léta nedal žádnou společnou fotku. Oba trávili podle Instagramu čas odděleně, na dovolené jezdila Táňa s kamarádkou, hudebník pilně pracoval na novém muzikálu. Přitom byli vždy oba velmi sdílní a rádi dávali svou lásku na odiv zamilovanými fotkami.

Ondřej a Taťána na svatební fotografii z roku 2016

Minulý rok dokonce svůj slib obnovili, což modelce její milý připravil jako překvapení. Jenže už neplatí „v dobrém i ve zlém“, ale místo toho je rozvod na spadnutí.

Údajně za to může především rozdílný pohled na svět, kdy každý má jiné touhy a potřeby.

O dalších podrobnostech vás bude Expres.cz informovat.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii