• 25/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 356 Pohledy

Policista a vrah: Ve vězení kreslil mučení žen a popisoval jejich vraždy. Připisují mu přes 30 obětí | REFRESHER.cz<

Američan Gerard John Schaefer využíval svého postavení zástupce šerifa k vraždění nevinných žen. Vyšetřovatelé mu připisují více než 30 vražd, on se však pyšnil, že jich mohlo být 80 až 120. Ženy přivazoval ke stromům, znásilňoval je a po zavraždění se ukájel nad jejich vnitřnostmi.Policista a vrah: Ve vězení kreslil mučení žen a popisoval jejich vraždy. Připisují mu přes 30 obětí | REFRESHER.cz Policista a vrah: Ve vězení kreslil mučení žen a popisoval jejich vraždy. Připisují mu přes 30 obětí | REFRESHER.cz

Obětem kradl osobní věci a jeden ze šperků z mrtvoly daroval dokonce své manželce. Ve 12 letech zjistil, že ho vzrušuje, když se přiváže ke stromu, ubližuje si a masturbuje. V dospělosti však začal ke stromům přivazovat nejen sebe, ale i mladé dívky, které důvěřovaly muži zákona a bez váhání nastoupily do jeho auta.

V tomto článku si přečteš:

„Killer cop“ a jeho vražedná cesta

V dubnu roku 1973 našla dvojice mužů v lese těla 17leté Susan Place a 16leté Georgie Jessup. Brutálně znetvořené mrtvoly dívek se už rozkládaly. Na místě činu ležely několik měsíců.

Vyšetřovatelé si po příchodu na místo činu všimli, že jsou na větvích stromu zářezy. Provazy obmotané kolem pozůstatků teenagerek napovídaly, že mladé ženy někdo před smrtí přivázal ke stromu.

Čtitaké
Dva mladí Ukrajinci zabili za necelý měsíc 21 lidí. Na video si natočili, jak obětem šroubovákem bodali do mozkuDva mladí Ukrajinci zabili za necelý měsíc 21 lidí. Na video si natočili, jak obětem šroubovákem bodali do mozku

Policista a vrah: Ve vězení kreslil mučení žen a popisoval jejich vraždy. Připisují mu přes 30 obětí | REFRESHER.cz

Policisté tehdy netušili, že jejich krev má na rukou jeden z jejich kolegů – zástupce šerifa jménem Gerard John Schaefer. Sadistický strážce zákona, který dostal přezdívku Killer cop, se vyžíval ve svazování, mučení a zabíjení žen. Ty kvůli jejich „nečistotě“ velmi rád označoval za „ku**y“.

Jeho vnímání něžného pohlaví však bylo značně zkreslené. Na to, aby ženu považoval za čiré zlo, stačilo, aby ji například viděl, jak se převléká ve svém bytě, když si zapomněla zatáhnout záclony. Jeho zvrácenou myslí v takové chvíli ihned proběhla myšlenka, že to musí dělat záměrně a chce ho provokovat. A proto se rozhodl, že ji musí potrestat.

Přivázal se ke stromu, ubližoval si a masturboval

Gerard John Schaefer, narozený v roce 1946 ve Wisconsinu, neměl lehké dětství. Jeho otec byl alkoholik, se kterým příliš nevycházel. Když při jedné opilecké epizodě nazval jeho matku „k**vou“, Gerard otce udeřil golfovou holí po hlavě. Při další podobné příhodě svému otci rozbil o hlavu láhev a způsobil mu otřes mozku. Gerard si myslel, že otec měl radši jeho sestru a vždy ji upřednostňoval.

Mladý Gerard si kvůli tomu přál, aby se raději stal dívkou a občas se oblékal do ženských šatů. Chlapec se už od mládí vyžíval v psaní příběhů, ve kterých si vybíjel svou fantazii plnou smrti.

Svému lektorovi literatury na střední škole se v roce 1963 přiznal, že ho láká zabíjení, uvedl Jim Goad na weblogu Thought Catalog. Gerardovy zvrácené chutě ho už jako 6letého vedly k usmrcování zvířat, kterým odřezával hlavy a uchovával si je jako své trofeje.

Čtitaké
Expert na sériové a masové vrahy: Seriál Dexter inspiroval řadu vrahů, zabíjeli stejným způsobem (Rozhovor)Expert na sériové a masové vrahy: Seriál Dexter inspiroval řadu vrahů, zabíjeli stejným způsobem (Rozhovor)

V teenagerském věku se u něj dále začal projevovat voyerizmus – špehoval jednu ze svých sousedek jménem Leigh Hainline Bonadies. Viděl ji, jak se převléká, a myslel si, že ho záměrně provokuje. V jeho hlavě se ihned spojilo sexuální vzrušení s hněvem. Takovým chováním Gerard J. Schaefer opovrhoval. Sousedku si ihned zařadil do kategorie „k**ev“, jak nazýval některé ženy.

Článek pro předplatitele REFRESHER+69% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ klubu. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.69% článku dočítajú len členovia REFRESHER+ komunity. Pridaj sa k nám a čítaj bez obmedzení.
PŘIDEJ SE K PŘEDPLATITELŮMUŽ MÁM PŘEDPLATNÉ: PŘIHLÁSIT SE
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 93132 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

Upozornit na chybu.Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Zdroj: google.sk, google.sk, murderpedia.org, sondralondon.com, Psychologie sériových vrahů/Andrej Drbohlav, imdb.com, thoughtcatalog.comNáhledový obrázek: Sondra London interview