• 28/03/2023
  • Podle wizewebsite
  • 333 Pohledy

Krásná dcera Reese Witherspoon promluvila o své sexualitě: Teď ji za to hejtují<

To doplnila větou: „Pohlaví je jedno.“ Její vyjádření vyvolalo u sledujících pozdvižení. Krásná blondýnka nyní dokonce promluvila k haterům, kteří jí začali nadávat.

„Jen bych vám ráda připomněla, že zablokuji každého, kdo se pod mými příspěvky hodlá vyjadřovat bigotně a nenávistně. Na mém profilu není místo pro kruté a nenávistné projevy a já hodlám udělat vše, co je v mých silách, aby to tak zůstalo. Mír a lásku všem,“ vzkázala Ava.

Ne, tohle není Pravá blondýnka, ale její dcera: Krásná Ava (20) se slavné matce podobá stále víc

Nezmínila sice žádné konkrétní hejty, vzkaz zněl ale celkem jasně. Ava aktuálně randí s Owenem Mahoneym. Vztah zveřejnili v roce 2019.

Krásná dcera Reese Witherspoon promluvila o své sexualitě: Teď ji za to hejtují

Ava se vůči svým fanouškům snaží být co nejsdílnější, ale laskavost a dobré mravy jsou pro ni na prvních místech. „Navenek jste krásní, jenom pokud jste krásní uvnitř a chováte se k ostatním dobře,“ uvedla v jednom z rozhovorů pro Daily Pop.

Ava je nejstarším potomkem oscarové herečky a jejího bývalého manžela, mají spolu ještě syna Deacona (18). Se svým současným manželem Jimem Tothem má pak Reese ještě osmiletého syna Tennesseeho. ■