Telenovela u Salákových pokračuje: Po skandálu ze stripklubu stěhování z Česka. Praha je pro mě malá, vzkázala Míša
  • 23/04/2022
  • Podle wizewebsite
  • 231 Pohledy

Telenovela u Salákových pokračuje: Po skandálu ze stripklubu stěhování z Česka. Praha je pro mě malá, vzkázala Míša<

Už je to snad týden, co se Česko baví aférkou hokejisty Alexandera Saláka (35), kterého jeho manželka Míša (32) vyzvedla v jednom pražském klubu pro pány. Po tom, co na Instagramu uvedla na pravou míru, jak to celé bylo, prchla i s dětmi do Dubaje načerpat sílu a užít si moře a sluníčko. Po týdnu je ale celá rodinná telenovela zpět i s dalším vyjádřením na sociálních sítích ke kauze Salák.

27. 01. 2022 15:33 | Autor Karolína Trávníčková
Sdílet

Co se vlastně semlelo

Celou aféru s návštěvou "bordelu" vytáhl jako první na světlo světa web iSport.cz. Hokejový brankář Alexander Salák byl údajně načapán svou manželkou Míšou v nočním klubu. Svědek následně vypověděl, že mělo mezi dvojicí dojít k prudké hádce přímo na ulici a Salák si musel hledat prozatímní bydlení. Následně Míša odletěla pryč z Česka až do Dubaje, kde si potřebovala odpočinout a urovnat myšlenky.

V příspěvku, který tehdy Míša napsala na svůj Instagram, stálo: „Dubaj jsem neplánovala, já neplánovala dovolenou vůbec. Tohle bylo rozhodnutí z hodiny na hodinu. Tahle dovolená je tak trochu útěk před realitou. Vypnout, nemyslet a načerpat sílu.“ ​Byl to ale teprve začátek manželské telenovely Salákových.

Telenovela u Salákových pokračuje: Po skandálu ze stripklubu stěhování z Česka. Praha je pro mě malá, vzkázala Míša

Po tom, co se začaly objevovat komentáře a spekulace, jak to mezi manželi je a jak to celé dopadne, bránila Míša svého manžela jako rozběsněná lvice a vulgarismy rozhodně nešetřila. „Hned, jak budu moct, popíšu, jak to bylo. Tuhle špínu na sebe a Sašu házet nenechám. Na mou rodinu, mé manželství a mého muže nikdo s*ačky házet nebude,“ uvedla tehdy v instagramovém příspěvku krásná manželka hokejového "bordeláře".

Rozhovor

Salákova návštěva bordelu: Těch deset minut striptýzu se mi líbilo, prozradil hokejista

Další slova ke kauze

Uběhl týden, kdy oba zarytě mlčeli a vypadalo to, že už se k celé kauze nebudou vracet. Přesto to ale Míše nedalo a do svých instastories napsala další pikantnosti, které jí evidentně ležely na srdci i v žaludku. "Týden jsem nic nepsala, nesměla jsem. Teď, když už můžu, dodala bych pár vět," napsala hned v úvodu.

Míša zřejmě nabyla dojmu, že se k jejich případné krizi ve vztahu vyjadřovali všichni, jen oni ne. "Špína, která byla namířena na naše osoby s cílem poškodit Sašu, poškodit mě, nám ublížila. Proto mlčet nebylo tou správnou cestou. Rodina je nejvíc, nikdy nebude nic víc, a pokud stojí za to si něco chránit, tak je to ona," posteskla si ve storíčku.

"Proč někdo potřeboval s něčím takovým vyjít ven, nechápu. Proto jsme se i se Sašou dohodli, pro ochranu svých osobních záležitostí, že poskytneme rozhovor," pokračovala Míša ve vysvětlování. "Žádný skandál, senzace neproběhla. Vyzvedávala jsem Sašu na smluveném místě. Věděla jsem, kam jde, jak dlouho tam bude. Klub znám. Se Sašou jsem tam už v minulosti byla. Nikdo se na ulici nehádal, nikomu jsem nepsala," vnesla do kauzy světlo Salák.

"I z ho.na se dá udělat divadlo a Praha je malá. Bohužel," ulevila si dalším sprostým výrazem, který k něžné blondýnce vůbec nesedí, na konec příspěvku. V dalším z instastories pak zveřejnila fotografii, jak se s manželem drží za ruce, a připsala, že na případné otázky ráda odpoví, ale že má teď na starosti příjemnější záležitosti.

+ Další 3 fotografie