• 09/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 302 Pohledy

Světové celebrity Smutný Krokodýl Dundee: Po 28 letech opouští tenhle sexy zadeček<

Předchozí Další18. října 2013●19:43 Sdílej:

Zpětna

Jejich manželství bylo donedávna považováno za jeden z nejpevnějších hollywoodských svazků. Teď ale pohádka končí.

Australský herec Paul Hogan (74) alias neohrožený Krokodýl Dundee a Linda Kozlowski (55) se po 23 letech rozvádějí! Setkali se v roce 1986 při natáčení prvního dílu trilogie o drsňákovi z buše. V té době byl sice Hogan ženatý s matkou svých pěti děti Noelene (brali se dvakrát!), ale v roce 1986 právě kvůli Lindě rodinu opustil.

Když se totiž šla ve vysoce vykrojených plavkách v džungli koupat, učarovalo mu její tělo natolik, že si prostě nemohl pomoci! Byla z toho láska jako trám, vzali se, usadili v Los Angeles, v roce 1998 se jim dokonce narodil syn Chance.

Trápila se v ústraní

Světové celebrity Smutný Krokodýl Dundee: Po 28 letech opouští tenhle sexy zadeček

Linda u filmu skončila trojkou »Krokodýla« (2001). Tvrdila, že ji zaměstnává péče o syna, jak ale nyní vychází na povrch, nejspíš ji život v ústraní trápil. Přestože se pár tváří, že rozchod byl přátelský, Linda do žádosti uvedla jako důvod »nepřekonatelné rozdíly «. Žádá přidělení syna do péče, porcovat se bude asi 400milionový majetek a Linda se také hodlá vrátit k dívčímu příjmení Kozlowski... Že by mnoha plastikami vylepšená herečka plánovala návrat k filmu?

Fotogalerie8fotografiíNa tyhle křivky ho dostala...Autor: profimedia.cz, archiv Blesku Autor:evak, geok Sdílej:

Témata

rozvod, paul hogan, linda kozlowski, Krokodýl Dundee

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYKrokodýl Dundee ukrýval ve Švýcarsku miliardy: Okradl ho poradceKrokodýl Dundee: Vyvedl do společnosti svou sexy ženuMoby Dick existuje! Unikátní fotografie sněhobílé velryby u AustrálieJsem nezodpovědný, ženy mě měly dost. Krokodýl Dundee promluvil o r... Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMA DOPORUČUJEME