• 04/08/2022
  • Podle wizewebsite
  • 453 Pohledy

Světové celebrity Manželství Donny z Beverly Hills v troskách! Po nevěře zůstává sama na pět dětí<

Když herečka Tori Spellingová sdílela sváteční snímek své rodiny, na kterém chyběl její manžel Dean McDermott (55), řada fanoušků se okamžitě začala ptát, co se děje. Manželství dvojice bylo problémové již nějaký čas a absence táty tak nepůsobila zrovna nejlépe.

V komentářích Spellingová vysvětlila, že McDermott, který je stejně jako ona herec, v době focení zrovna natáčel v Kanadě. Zdroj z hereččina okolí ale časopisu People prozradil, že manželství je už v podstatě u konce. „Nejsou na tom dobře, přehodnotili svůj vztah,“ tvrdí.

Po nevěře reality show

„Bylo to mezi nimi špatné už dlouho. Měli problémy už v minulosti, ale vždycky to nějak zvládli,“ uvedl zdroj. To, že poslední roky nebyly pro manžele jednoduché, ostatně není žádná novinka.

McDermott v roce 2014 veřejně přiznal, že herečku podváděl. Vypadalo to na rozvod, pak ale následovala párová terapie a dokonce páté dítě. Nějaký čas po provalené nevěře navíc manželé dokumentovali ve vlastní reality show s názvem True Tori (pravá Tori), aby všem ukázali, jak na sobě pracují.

Donna z Beverly Hills přiznala prošlé implantáty: Nikdo mi neřekl, že je mám vyměnit!

Herečka od té doby ale manželovi nedokáže opět důvěřovat. „Tori má stále vělký problém mu věřit. Část jejich vztahu se po té nevěře nikdy nepodařilo opravit,“ popsal zdroj. A konec už je teď prý definitivní. „Žijí oddělené životy. Stýkají se, dají si spolu oběd nebo večeři jako rodina, ale je to jenom kvůli dětem,“ pokračoval.

Nechtěla ničit rodinu

Světové celebrity Manželství Donny z Beverly Hills v troskách! Po nevěře zůstává sama na pět dětí

Dvojice, která se vzala v roce 2006, spolu vychovává Liama Aarona (14), Stellu Doreen (13), Hattie Margaret (9), Finna Daveyho (8), a Beaua Deana (4). Právě děti jsou pro herečku prý ze všeho nejdůležitější, a tak se snaží všechno zvládat hlavně kvůli nim.

„Byli na tom špatně už hodně dlouho, určitě déle než rok. Ale Tori nechtěla rozdělovat rodinu,“ sdělil časopisu People další zdroj.

Utajená láska v Beverly Hills: Luke Perry (†52) miloval Tori Spellingovou! Kvůli ní se pral

„Je přesvědčená, že děti potřebují svého tátu. Jsou to pro ně klíčové roky života, bojovali, aby spolu zůstali kvůli dětem. Dean s nimi má hrozně hezké pouto,“ pokračoval zdroj z okolí rodiny.

Táta Dean údajně celou rodinu držel tak nějak na nohách. Tori se ale nedokázala přenést přes problémy z minulosti a otci svých dětí už nevěří, což má negativní vliv na chod celé rodiny. „Je to hodně složité, toxické a nepříjemné,“ popsal zdroj.

Na fotce, která rozvířila diskuze, ale prý Dean paradoxně skutečně chyběl jen kvůli natáčení. „Je to pravda, natáčel v Kanadě,“ potvrdil zdroj. „Ale pro Tori bylo hodně těžké zůstat sama s pěti dětmi a úplně všechno zvládat, jako by se nechumelilo. To se negativně podepsalo i na jejich vztahu,“ prozradil. Šance na zachránění manželství je tak prý v tomhle bodě už prakticky nulová.

VIDEO: Misska Pavelková dva roky bez manžela: Vyhrála boj o syna, ale rozvod stále není u konce!

Videodélka: 02:13.60

Misska Pavelková dva roky bez manžela: Vyhrála boj o syna, ale rozvod stále není u konce! Markéta Reinischová

Fotogalerie59fotografiíSpellingová a McDermott se snažili zůstat spolu kvůli dětem.Autor: profimedia.cz