• 13/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 470 Pohledy

Vznikla online platforma na prodávání pouze oblečení COS<

Stejně jako všechno se mění i náš osobní náhled na estetiku. A když si koupíte kabát, který stál dost, nechcete ho jen tak nechat ve skříni nebo ho vyhodit. Co se minimalistických oděvů týče, je s nimi jedna drobná potíž. Dají se velice špatně prodávat a ještě hůře sehnat, pokud nechcete podporovat fast fashion a volíte sekáč.

Nový digitální prostor vytváří platformu na prodej a nákup nošeného oblečení COS pro zákazníky, kteří chtějí své kousky “poslat dál” do komunity značky, a dát tak příležitost k obnově šatníku zodpovědným a udržitelným způsobem. Samotná značka COS si pevně stojí za udržitelností a obnovitelností a Resell nabízí nový (a docela niche) způsob, jak předejít hromadění, nevyužívání nebo vyhazování.

Vznikla online platforma na prodávání pouze oblečení COS

Výběr kousků umožní prodej a nákup od zákazníků a také zde budou k dostání nové modely z archivu značky za 13 let existence. Každý kousek má vlastní příběh postavený na jednoduchosti a funkčnosti. Platforma Resell je globální, prozatím se dají kousky nahrávat k prodeji ve Spojeném království a v Německua kupující si je mohou prohlížet a objednávat po celém světě.

Podívejte se přímo na stránky zde.