• 21/08/2022
  • Podle wizewebsite
  • 491 Pohledy

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu<

Podívejte se, jaké outfity s doporučením stylové značky Le Premier zvolili hosté věhlasné akce na pražské Vltavě. A protože se rychle blíží další, tentokrát už 108. ročník, legendárního závodu, pojďme si připomenout tipy Le Premier, jak se na Primátorky obléci.

Pánové

Ačkoli se jedná o sportovní akci, u diváků není sportovní oblečení tolerováno. Pánové by měli naopak sáhnout po slušivějších kouscích ve svém šatníku, jako jsou společenské kalhoty nebo chinos, elegantní kraťasy doplněné košilí či tričkem s límečkem. Svůj model pak můžete vyšperkovat sportovním sáčkem, hodinkami, slunečními brýlemi či kloboukem.

Čeho se naopak vyvarovat: na AXA Primátorky rozhodně nevyrážejte v džínách, manšestrákách, kapsáčích či kalhotách určených na sport. Dále pak zapomeňte i na bermudy, košile s krátkým rukávem a špinavé či sešlapané boty. Nehodí se ani oblečení s výraznými potisky a vzory, vtipné nápisy a velká loga. Dobrou zprávou pro některé pány je, že není potřeba kravata ani motýlek.

Dámy

AXA Primátorky ve stylu Le Premier, takový byl 107. ročník známého závodu

Pokud stále nevíte, co si obléci, zvolte podobný styl, jaký se nosí na dostihy či na neformální letní svatbu. Ideální volbou jsou šaty pod kolena v pastelových nebo neutrálních tónech doplněné malou kabelkou a decentní obuví. Naopak křiklavé vzory a oblečení a doplňky s nápadnými logy nechte doma.

Čeho se naopak vyvarovat: džíny a džínové sukně či kraťasy nechte raději doma. Totéž platí pro šaty a sukně v délce nad kolena. Nehodí se ani výrazné vzory, potisky a velká loga – a totéž platí pro obří kabelky a sešlapané tenisky.

Dejte sbohem shánění správné velikosti. Vše pořídíte u nás. Na míru. Vyberte si Le Premier