• 26/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 366 Pohledy

České celebrity Gondíková si odbyla premiéru v Mamma Mia! Herečka ukázala postavu v sexy plavkách<

Předchozí Další4. října 2015●16:51 Sdílej:

Zpětna

Muzikál Mamma Mia! představil novou hvězdu! Adéla Gondíková (42) si v roli výstřední milionářky Tanyi v pátek odbyla velkou premiéru. Herečka oblečená do lesklých plavek s proklatě velkým výstřihem předvedla divákům svou dokonalou postavu.

V odvážnějším kostýmu se Adéla snad ještě neukázala. Sama herečka nejspíš ani netušila, do čeho ji produkční oblečou, když před prázdninami na nabídku v muzikálu kývla.

„Byla jsem z toho nervózní, ale pak jsem si řekla, že na pláži taky tak chodíme, tak se tak ukážu. Pan režisér mi říkal: Víš, kolik stojí lístek? Ať si ti diváci taky přijdou na své. Dopřejme jim to,“ prozradila Adéla, která se divákům předvedla v titěrném kostýmu, odhalující nejen poprsí v třpytivé podprsence, ale díky průhlednému šátku i celé pozadí.

České celebrity Gondíková si odbyla premiéru v Mamma Mia! Herečka ukázala postavu v sexy plavkách

Herečka ale zvládla premiéru s přehledem na jedničku. Osobně v hledišti ji podpořil její bratr Dalibor Gondík a představení si nenechali ujít ani herečky Regina Rázlová, Olga Želenská a Ivana Andrlová.

Herečka Daniela Šinkorová skončila na kapačkách! Může za to drastické hubnutí?

Fotogalerie8fotografiíAdélu přišel do hlediště podpořit i její bratr Dalibor.Autor: Blesk - Marek Pátek Autor:vin, lmk Sdílej:

Témata

muzikál, herečka, mamma mia, adéla gondíková

Máte k článku podnět nebo připomínku?

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYZdivočelá Asterová předvedla šílené kreace: Gondíková na ni nevěříc... V zákulisí muzikálu Mamma Mia!: Představení zachránil obstřikMódní policie: Premiérové gala Mamma Mia? Exhibice v brázdě nevkusuVondráčková, Basiková a Čvančarová přicházejí o kšefty: Muzikál Rom... Kaufland je Ambasadorem kvality za rok 2021REKLAMA DOPORUČUJEME