• 12/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 396 Pohledy

Láhev od kečupu na lýtku či dinosaurus na zadku. Toto jsou nejšílenější tetování známých osobností Láhev od kečupu na lýtku či dinosaurus na zadku. Toto jsou nejšílenější tetování známých osobností<

Osobní tetování je většinou celoživotním rozhodnutím, nad kterým lidé dlouho přemýšlejí, zvažují plusy a minusy a snaží se, aby trvalý obrázek či vzkaz na jejich těle znázorňoval něco hlubšího, nesl s sebou nějakou myšlenku či pocit. No najde se i pár výjimek, kterým se tetování jeví jako spontánní záležitost a zbytečně nad ním po nocích nepřemýšlejí. U světoznámých osobností to platí dvojnásob.

Řada celebrit nosí na svém těle hotová umělecká díla. No najdou se i taková, nad nimiž se běžným lidem pozastavuje rozum. Čárový kód, emotikon plačící kočky, slovo „scum“ nebo vševidoucí oko inspirované amulety ze zemí Středního východu. Tyto a mnohem větší bizarnosti zkrášlují těla světoznámých hvězd. Některé tě rozhodně překvapí.

Katy Perry

Spousta lidí o tom ani netuší, ale pravdou je, že Katy má na obou chodidlech dvě malá, ale zato rozkošná barevná tetování. Na levé noze se nachází malá jahůdka s obličejem, symbolizující její album One of the Boys a na pravé má nakreslenou tzv. „peppermint candy“, což je klasická americká červenobílá mentolka. Ta má znázorňovat album Teenage Dream. Obě kérky si zpěvačka nechala vytetovat po skončení turné.

Kendall Jenner

Starší Jennerka si sice dala vytetovat „MEOW“ na vnitřní stranu spodního rtu pod vlivem alkoholu, ale odstupem času tvrdí, že to byl rozhodně skvělý nápad. Pro Ellen DeGeneres se v její populární talkshow Kendall vyjádřila, že kérka nemá obsahovat žádný skrytý či hlubší význam. Zkrátka si chtěla jen dokázat, že i ona může mít tetování na tváři.

Drake

Láhev od kečupu na lýtku či dinosaurus na zadku. Toto jsou nejšílenější tetování známých osobností Láhev od kečupu na lýtku či dinosaurus na zadku. Toto jsou nejšílenější tetování známých osobností

Kanadský raper se v jeden den rozhodl, že si své tělo zkrášlí poměrně netradičním způsobem. Na své rameno si nechal vytetovat lahvičku pánské toaletní vody. Bohužel, nefunguje jako tester v kosmetických katalozích, který když setřeš, cítíš skutečnou vůni přípravku.

Johnny Depp

Hercova kérka na článcích pravé ruky kdysi obsahovala slovo „SLIM“, což byla přezdívka jeho bývalé manželky Amber Heard. Po rozvodu a obvinění z domácího násilí se Johnny rozhodl písmena trochu pozměnit a momentálně nosí na prstech slovo „SCUM“.

Jackson Rathbone

Pamatuješ si Jaspera z populární Twilight ságy? Postavu hrál Jackson Rathbone, který na svém lýtku nosí obrovskou láhev kečupu Heinz. V talk show s Wendy Williams prozradil svou přehnanou vášeň k rajčatové omáčce. Také se zmínil, jak jeho rodina často žertovala na toto téma. Zavzpomínal na slova jeho otce, když se ho jednou zeptal, jestli nechce k tomu množství kečupu i nějaký hamburger.

Sarah Hyland

Ozdoba na zadku herečky Sarah Hyland je zčásti zvláštní, ale zároveň roztomilá. Se svou nejlepší kamarádkou Katie si nechaly na svá pozadí vytetovat malého dinosaura pro štěstí. Fotkou zachycující jejich zadečky v plavkách se pochlubily také na Instagramu s popisem: „Věříme na dinosaury“.

Kylie Jenner

Další Jennerka na seznamu celebrit s netradičními tetováním se může pochlubit podivným červeným nápisem na svém zadku. Ne jeho boční straně si nechala foneticky vytetovat slovo „sanity“, což v překladu znamená „zdravý rozum“. Po pár měsících na to se Kylie rozhodla trochu upravit význam zmíněného výroku, a tak si nechala před „sanity“ doplnit slovo „before“.

Pink

Čárový kód jako kérka je pro mnohé lidi již klišé, ale u pop-rockerky Pink to rozhodně není jen prvoplánová záležitost, jak se na první pohled může zdát. Tetování na zpěvaččině zátylku totiž symbolizuje nejdůležitější čísla jejího života. Identifikační štítek je kombinací jejích narozenin, data vydání alba Missundaztood a šťastného čísla 13.

Zac Efron

Myslíš, že Zac Efron křičel „YOLO“ nebo česky „Žiji jen jednou“ předtím, než si tento výrok nechal vytetovat na ruku? Tetování ho provázelo i na červeném koberci při premiéře filmu Silvestrovská noc v roce 2011. Ale zdá se, že herec toho od té doby trpce litoval a kérku si po čase nechal odstranit.

Miley Cyrus

Miley, podobně jako Kendall, si nechala zkrášlit vnitřní část svého spodního rtu. Avšak zpěvačka se vydala možná ještě bizarnější cestou, protože si dovnitř vytetovala emotikon plačící kočky, který pravděpodobně velmi dobře znáš ze svého smartphonu. Co konkrétně by to mělo znázorňovat, netušíme, ale doufáme, že alespoň samotná Miley v tom vidí hlubší význam.

Cara Delevingne

Světoznámá britská modelka si svou netradiční kérku rozhodla umístit na ještě netradičnější místo. Velký nápis „BACON...“ se nachází na spodní části jejího chodidla. Popis k fotce s tetováním, kterou přidala na svůj Instagram, mluví za vše: „Má duše zabalená ve slanině“.

Chanel Iman

Modelka a andílek Victoria's Secret Chanel Iman si nechala na zátylek vytetovat obyčejný věšák na oblečení s jejím jménem. Údajně tím chce připomenout samé sobě, a také módním návrhářům, že je modelka. „Tak jako si dáváš oblečení na věšák, tak i na modelku“ řekla Chanel pro magazín Harper's Bazaar. „Má to představovat modelingovou práci.“ Hmm, zvláštní.

Kesha

Poslední na seznamu, zpěvačka Kesha, má na dlani pravé ruky vytetované oko. Je známé i z videoklipu „Crazy Kids“. Jeho umístění je inspirováno amulety ze zemí Středního východu s názvem Hamsa nebo Ruka Fatimy. Jsou tvarovány jako ruka s okem uprostřed. Hamsa by měla poskytovat ochranu před „zlým okem“ a dalšími zlými duchy.

Upozornit na chybu.Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.