• 21/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 429 Pohledy

Kim Kardashian je o krok blíž stát se právničkou. Klíčovou zkoušku složila na čtvrtý pokus Kim Kardashian je o krok blíž stát se právničkou. Klíčovou zkoušku složila na čtvrtý pokus<

Jednalo se o tzv. „baby bar“ zkoušku, která se podle The Wall Street Journal koná formou celodenního testu v červnu nebo říjnu na dálku, a podle státu Kalifornie ji musí mít každý, kdo studuje práva prostřednictvím učňovského vzdělávání nebo na neakreditované právnické fakultě.

„Pro ty, kteří by nevěděli, nedostala jsem to zadarmo. Zkoušku jsem během dvou let třikrát nezvládla, ale pokaždé jsem se otřepala a studovala důkladněji, až jsem to zkusila počtvrté a zvládla to,“ dodala s tím, že během svého třetího pokusu prodělávala nákazu koronavirem, ale že se nejedná o skutečnost, na kterou by se chtěla vymlouvat.

Kim Kardashian je o krok blíž stát se právničkou. Klíčovou zkoušku složila na čtvrtý pokus Kim Kardashian je o krok blíž stát se právničkou. Klíčovou zkoušku složila na čtvrtý pokus

Známá influencerka se údajně doučovala s právníky každý den skrze telefonáty přes Zoom, které trvaly 4 hodiny. Deset hodin denně se učila a jednou týdně absolvovala cvičné testy.

Kim Kardashian si uvědomuje, že ji ještě na cestě ke snu čeká jedna velká zkouška, nicméně tvrdí, že ta, kterou absolvovala nyní, je těžší. „Jedni z nejlepších advokátů mi řekli, že se vydávám na skoro nezvládnutelnou cestu, která je snad ještě těžší než kdybych šla studovat na tradiční právnickou školu, každopádně tohle pro mě byla jediná možná cesta. I proto se nyní cítím opravdu dobře,“ ubezpečila své fanoušky.

Kardashian si také po svém výkonu zavzpomínala na svého otce, Roberta Kardashiana, který byl právníkem. „Vím, že by byl můj otec na mě strašně hrdý a pravděpodobně by byl překvapený, jakou cestou jsem se vydala. Ale vím, že by byl můj nejlepší partner k učení,“ dodala.