• 09/08/2022
  • Podle wizewebsite
  • 570 Pohledy

Muži promluvili: Jaké oblečení NEMAJÍ RÁDI na ženách?<

Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.comAktualizováno09:31, 22. 6. 2016

Znají to všechny ženy. Každá se chce cítit pohodlně a zároveň být přitažlivá. Ne vždy ale modely, které se líbí ženám, zaujmou i muže. Co je opravdu odpuzuje?

Boyfriend džíny

Velkým módním trendem tohoto roku jsou tzv. boyfriend (klučičí) džíny. Džíny mají volnější nohavice a nižší sed. Některé ženy je kombinují s botami na podpatku. Muži o tomto typu kalhot mluví jako o „nasrávačkách“. Nelíbí se jim, že neobepínají stehna a hýždě, tudíž ničí krásné ženské křivky.

Zdroj:Thinkstockphotos

Leopardí vzory

V posledních letech se na přehlídková mola začaly vracet leopardí vzory. Pokud si ženy myslí, že v oblečení s takovým vzorem budou mužům připadat sexy, tak se pletou. Divoké vzory muži vnímají jako velmi laciné a zbytečné.

Zdroj:Thinkstockphotos

Související obsah

Ženy promluvily! Největší hrůzy v oblékání mužů. SEZNAM!

Legíny

Muži promluvili: Jaké oblečení NEMAJÍ RÁDI na ženách?

Ženy, které jsou plnějších tvarů, by se měli vzdát všech druhů legín v kombinaci s kratším tričkem. Mužům legíny u kypřejších ženských křivek připadají asexuální a většinou se za takovou ženou otočí s úšklebkem a nechápavým pohledem. Legíny by měly být považovány jako synonymum pro punčocháče. Některé z legín jsou dokonce průhledné a bohužel odhalují i to co okolí nevyžaduje. Je tedy pochopitelné, že při špatném použití tohoto kousku oblečení muži přímo šílí a doslova legíny v takových případech nenávidí.

Zdroj:Thinkstockphotos

Vytahané oblečení

Volná trička, košile, mikiny, topy a další. Ženy volné oblečení volí právě z důvodu pohodlí a doufají v to, že jim zamaskují větší bříška apod. Muži však chtějí vidět plné ženské tvary! Ženy, které mají štíhlou postavu a schovávají se do volných topů by se jich měli vzdát a dát přednost upnutému oblečení, které podtrhne jejich dokonalé křivky.

Zdroj:Thinkstockphotos

Válenky

Zimní boty, které jsou pohodlné, teplé a roztomilé – takhle vidí ženy válenky. Válenky z ovčí kůže ve světě prosadila značka UGG shoes. Ostatní napodobeniny bývají nekvalitní a velmi rychle se deformují. Sešlapané a špinavé válenky muži považují za módní peklo. Muži tvrdí, že válenky nebo také „ošklivky“, dělají ženám z nohou válečky.

Zdroj:Thinkstockphotos

Ženy by měly raději sáhnout po uplejším oblečení a po správné velikosti. Muži mají radši oblečení, které obtáhne ženské křivky. Každá žena je krásná a nemusí mít “ modelkovské míry“ 90-60-90. Nebojte se elegantního oblečení a zvýrazněte vhodnou volbou oblečení přednosti vašeho těla.

ČTĚTE TAKÉ:

Chlapi, proboha, nenoste to! ZAKÁZANÉ ODĚVYKLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám tanga?

KaS, TN.cz