• 08/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 394 Pohledy

Rozveselte svá městská dobrodružství barevnými stříškami kočárku Thule Spring<

Vynikající manévrovatelnost ve městě i mimo něj. Kočárek Thule Spring byl navržen dle vzoru velmi oceňovaného kočárku Thule Urban Glide 2. Pohodlný a lehký Thule Spring vám dodá svobodu, ať se vydáte na jakoukoliv cestu.

Velice snadné skládání jednou rukou vám zjednoduší život. Během přenášení dítěte v jedné ruce, zvládnete složit kočárek pomocí ruky druhé. Složený Thule Spring zabere minimum místa (šířka 45 cm) během skladování nebo převážení.

Zdroj: Thule

Díky skvělým funkcím, jako je nastavitelná stříška s integrovaným prodloužením a ventilací, jednou rukou nastavitelná rukojeť nebo polohovatelné sedátko, se kočárek Thule Spring jednoduše přizpůsobí vašim potřebám i potřebám vašeho dítěte.

Thule Spring nabízí velké množství příslušenství, které ocení každý rodič. Přidejte ke kočárku madlo, stupátko pro sourozence, reflexní sadu pro zviditelnění kol, držák na pití a mnohé další a vybavte si kočárek podle svých potřeb. V dubnu 2021 byla představena nová lehká a prodyšná vložka do kočárku „Thule Summer Seat Liner“ nebo příslušenství k polohování nožiček „Thule Spring Leg rest“.

Zdroj: Thule

Rozveselte svá městská dobrodružství barevnými stříškami kočárku Thule Spring

Společnost Thule velice dbá na bezpečnost, proto byl i kočárek Thule Spring testován tak, aby zajistil ty nejvyšší bezpečnostní standardy a vydržel vám několik let.

Easy strolling, Easy living – to je Thule Spring!

Zdroj: Thule

“Když se touláme městem s našimi dětmi, toužíme po jemných, přírodních barvách. Ve chvíli, kdy mnoho z nás žije v tomto uspěchaném světě, Thule s nadšením nabízí uklidňující barevné tóny Misty Rose Melange, které nám pomohou zpomalit,” říká Mezinárodní Produktová Manažerka Sara Berggren k únorovému uvedení růžové stříšky na trh.

Vyberte si rám, vyberte si stříšku a vytvořte si svůj vlastní kočárek.

Pro případné dotazy neváhejte kontaktovat Thule přes webový formulář.