• 03/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 420 Pohledy

Přístup Hradu je trapný! Lidé by měli o stavu prezidenta Zemana vědět<

O tom, že Miloš Zeman není v dobré kondici, není pochyb. Cvrlikají si o tom i vrabci na střeše, snad každý už potkal „známého“, který má jiného známého a ten má vazby na Hrad, z něhož se vůbec neozývají dobré zprávy.

Milující dcera Kateřina Zemanová, nejinak manželka Ivana, obě prý usedavě pláčou a pendlují mezi Hradem, Lány a nemocnicí.

Jedni dávají prezidentovi měsíc, druzí čtvrt roku, třetí ještě mnohem více, do toho se vedou hovory o tom, jestli se vůbec dožije zdárného konce povolebních vyjednávání.

Není to už za hranou?

Vy tam z Hradu, už dost! Začněte dělat svou práci a teprve pak můžete něco chtít po lidech

Miloš Zeman

Hradní „stráž“, v tomto případě spíše všichni prezidentovi muži v čele s agilním mluvčím, nyní horečně přemýšlí, jak národ ukolíbat v iluzi, že je všechno v relativním pořádku. Novinářům, kteří nejdou vizi „jejich“ Zemana naproti, pak nadávají do hyen a dovolávají se slušnosti i morálky.

„Odsuzuji ty hyenistické záběry, komentáře a spekulace. Pan prezident při převozu usnul a o nic jiného nejde. V bezvědomí nebyl,“ nechal se slyšet hradní kancléř Vratislav Mynář.

Těžko říct, jak pojmenovat to, co teď sklízí Hrad svým (ne)jednáním a brífinky ošetřujících lékařů, kteří– chtě nechtě– na přání hlavy státu dělají z lidí neznalé ovce. Veřejnosti těžko spílat za to, že se zajímá o to, jak na tom hlava státu, již si (ne)zvolili, je.

Džamila Stehlíková @DzamilaStehlik

Poctivá novinařina je založena na důkazech a není zbabělá. Hrad funguje jako ruská propaganda: vytváří vlastní realitu, jež je nad pravdu,mate,protahuje, smazává hranice mezi zdravím a nemocí, zastrašuje politiky, rozkládá novinářskou obec. Všichni všechno vědí a nikdo nic nedělá https://t.co/zNgv0Ld743

11. října 2021 v 10:20, příspěvek archivován: 11. října 2021 v 11:58
oblíbit retweet odpovědět

Přístup Hradu je trapný! Lidé by měli o stavu prezidenta Zemana vědět

Není divu, že hlasů, které přístup Hradu kritizují, stále přibývá. A není to proto, že by lidé v první řadě cítili senzaci a chtěli se snad zviditelnit na cizím neštěstí. Jen už je třeba nebaví být za hlupáky a cítí povinnost proti téhle frašce vystoupit i za cenu toho, že na ně část Zemanových skalních fanoušků bude nahlížet jako na „tanečníky na hrobech“.

„Nemocného prezidenta držela v Lánech skupina osob bez lékařského vzdělání, bez soudního pověření k opatrovnictví, lhala a tajila jeho nemohoucnost, konala jeho jménem (inscenovala, jak volil). Ohrozila ho tak na zdraví a životě. Zemanův život zřejmě zachránila návštěva premiéra Babiše,“ napsala na Twitteru psychiatrička a exministryně pro lidská práva a národnostní menšiny.

Džamila Stehlíková @DzamilaStehlik

Pane kancléři Mynáři, stav bezvědomí, který je indikací k přijetí osoby na jednotku intenzivní péče není spánek, nýbrž kóma. Ať o prezidentově zdravotním stavu vydá zprávu lékařské konzilium! Celý svět nás sleduje a domnívá se, že jsme civilizovaní lidé.https://t.co/0KJIrtkAx3

10. října 2021 v 17:29, příspěvek archivován: 11. října 2021 v 12:26
oblíbit retweet odpovědět

Veřejnost má právo vědět, jak na tom hlava státu ve skutečnosti je. V opačném případě se není co divit, že bují nejrůznější více či méně divoké teorie, prognózy a vize blízké budoucnosti Miloše Zemana.

Zesláblý prezident Zeman v nemocnici: Jeho lékař svolal brífink, kde nic neřekl

Miloš Zeman

To je, jako by řidič tramvaje nebo třeba chirurg očividně trpěl vážnou nemocí, upadal do bezvědomí (usínal, říká hradní kancléř Mynář, pozn. red.), ale jeho předák vám říkal, že se nemusíte bát, že nabourá či mu uprostřed operace upadne skalpel z ruky a on se složí na sále.

Věřili byste mu? Nastoupili byste do tramvaje nebo se nechali bez obav operovat?

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii