• 13/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 338 Pohledy

Herec Karel Heřmánek po 30 letech manželství dostal snubní prstýnek: Proč ho tak dlouho nenosil?<

Slavný pár Karel Heřmánek s manželkou Hanou vybudovali před třiceti letech divadlo, které nedávno předali synům Karlovi a Josefovi. Už myslí oba na odpočinek a rozhodně se chtějí po letech práce věnovat taky sami sobě.

„Jak přišel covid, to byl čas zastavit se, tak jsme si řekli, že už je toho moc. Udělali jsme rodinnou poradu, ze které vzešla tato myšlenka. Chlapci se jí chopili a myslím si, že dvě premiéry, co zatím udělali, jsou úžasné. Kdyby to takto pokračovalo, měli bychom radost,“ říká pro Expres bývalý principál.

Docházejí železné zásoby? Karel Heřmánek i přes svá předsevzetí vzal kšeft v seriálu

Karel Heřmánek

I když se snaží jim do toho nemluvit, přece jen je ještě zpovzdálí pozorují, aby neudělali nějaké zásadní chyby.

Herec Karel Heřmánek po 30 letech manželství dostal snubní prstýnek: Proč ho tak dlouho nenosil?

„Nebylo to ze dne na den, předávali jsme to postupně, takže jsme jim připravili takový plán a v podstatě jsme byli přítelem na telefonu. Ale myslíme si, že je lepší, když už nemluvíme do provozu, protože oni už mají svůj režim, svůj pohled na věc, takže to necháváme na nich,“ říká maminka Hanka.

Ta je teď ráda, že mají s Karlem konečně čas jen sami na sebe a nemusí řešit práci, ale jen svůj volný čas. Nelezou si ale na nervy, když jim teď odpadly povinnosti a jsou jen spolu?

„Zatím ne, my se na to těšíme. My se těšíme na těch dalších třicet let, kdy budeme mít klid,“ smál se Karel, který neslavil jen třicet let svého divadla, ale také manželství s krásnou hlasatelkou.

Herec dokonce po takové dlouhé době začal nosit snubní prsten. Dostal od manželky nový, ten starý někde ztratil před lety a až teď si ho Hanka znovu okroužkovala.

„Ztratil jsem ho někde při natáčení, kde jsem ho nechal. Takže teď přišel nápad po třiceti letech, že by bylo dobré, kdybychom byli svoji,“ smál se Heřmánek.

Na obou je vidět, že si opravdu začali ten „důchod“ užívat a jsou zamilovaní jako na začátku. Zasloužený odpočinek jim dělá dobře a už vymýšlejí, kam všude budou cestovat a co spolu budou dělat.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii