V prachatickém bazénu děti závodily o Vánočního kapra. Známe výsledky
  • 12/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 120 Pohledy

V prachatickém bazénu děti závodily o Vánočního kapra. Známe výsledky<

Výsledky plaveckých závodů O Vánočního Kapra 2021 v Prachaticích:

25 m Volný způsob: MŠ Dívky – mladší (2017 a ml.)

1. Eliška Malinovská 0:35,9

2. Veronika Svěchotová 1:00,1

3. Amálie Hanžlová 1:01,1

MŠ Chlapci – mladší (2017 a ml.)

1. Vlastimil Kokeš 1:09,4

2. Eliáš Krump 1:25,7

3. Ondřej Kopecký 1:44,0

MŠ Dívky – starší

1. Stella Sobotíková 0:36,7

2. Apolena Pechková 0:48,8

3. Olivie Ferenčíková 0:52,0

4. Antonie Parajová 0:56,2

5. Ela Kubová 0:57,4

6. Katka Ženíšková 0:58,5

MŠ Chlapci – starší

1. Miroslav Kolafa 0:37,0

2. Václav Němec 0:40,7

3. Petr Lorenc 0:41,6

4. Jiří Friedberger 0:41,7

5. David Studený 0:43,8

6. Jáchym Kadlec 0:44,4

7. Lukáš Bican 0:47,9

8. Filip Křištan 0:48,6

9. Samuel Moravec 0:50,3

10. Petr Štolka 0:51,2

11. Daniel Moravec 0:53,8

12. Jakub Milan Kočovský 1:02,9

1. třída Dívky

1. Barbora Jedličková 0:36,9

2. Alice Kolářová 0:37,8

V prachatickém bazénu děti závodily o Vánočního kapra. Známe výsledky

3. Tereza Ryšánková 0:39,4

4. Anna Migová 0:41,9

5. Barbora Kolářová 0:46,3

6. Karolína Brabcová 0:46,8

7. Štěpánka Herclíková 0:47,2

8. Kateřina Mrázová 0:50,1

9. Lin Thuan Nguyen 0:54,4

10. Sofie Chadimová 0:54,7

11. Izabela Ondráčková 0:57,8

1.třída Chlapci

1. Ondřej Vachtfeitl 0:39,4

2. Jan Sendrei 0:43,1

3. Oto Ferenčík 0:46,3

4. Miroslav Urbánek 0:48,4

5. Jakub Fuchs 1:11,1

2.třída Dívky

1. Sofie Janutková 0:25,3

2. Lenka Šindelová 0:27,2

3. Jana Tokárová 0:27,8

4. Tereza Kokešová 0:30,7

5. Iva Ženíšková 0:31,9

6. Anna Jedličková 0:35,7

7. Marie Anna Preslová 0:39,3

8. Mia Moravec 0:45,3

9. Lucie Maříková 0:46,3

2.třída Chlapci

1. Daniel Hauser 0:26,3

2. Šimon Hrdina 0:26,6

3. Dominik Cinádr 0:30,7

4. Josef Litera 0:31,1

5. Patrik Pasák 0:36,5

6. Václav Paraj 0:39,2

7. Václav Žemlička 0:40,2

8. Jan Šanda 0:49,8

3.třída Dívky

25 m Znak

1. Kateřina Hodinová 0:27,8

2. Vendula Šestáková 0:28,9

3. Alžbětka Pechková 0:32,9

25 m Prsa

1. Markéta Anna Beranová 0:30,4

2. Laura Novotná 0:32,2

3. Adéla Draxlerová 0:34,1

4. Elena Marie Nováková 0:34,2

5. Jitka Tomanová 0:39,5

6. Aneta Hubáčková 0:40,3

3.třída Chlapci

25 m Znak

1. Martin Gála 0:31,2

2. František Popelka 0:31,8

3. Ondřej Sator 0:35,5

4. Vojtěch Karvánek 0:42,6

25 m Prsa

1. Antonín Špaček 0:29,3

2. Jakub Vágner 0:38,3

3. Jakub Hanakovič 0:39,5

4. Ondřej Vaněček 0:42,6

25 m Kraul

1. Mikeš Krump 0:36,8

2. Michal Novotný 0:41,6

4.třída Dívky 50 m Znak

1. Andrea Czéreová 1:02,1

50 m Prsa

1. Pavlína Řídká 0:54,4

2. Aneta Surová 0:59,9

3. Anežka Literová 1:01,5

4. Nikola Rychtářová 1:21,0

5. Nela Brabcová 1:27,7

50 m Kraul

1. Anna Marie Preslová 0:53,7

2. Aneta Malinovská 0:57,0

4.třída Chlapci

50 Znak

1. Václav Dryje 1:02,0

50 m Prsa

1. Miroslav Dvořák 0:56,5

2. Jan Hlaváček 1:06,3

50 m Kraul

1. Jakub Kolář 1:05,1

2. Matěj Šanda 1:05,8

100 m Volný způsob 5.třída Dívky

1. Markéta Vokounová 1:55,2

2. Tereza Vágnerová 2:14,4

3. Tereza Pasecká 2:21,5

4. Barbora Mrázová 2:23,8

5. Andrea Fialová 2:25,4

5. třída Chlapci

1. Tomáš Přerost 2:10,0

2. Matěj Krejčí 2:19,9

3. Jakub Hodina 2:21,9

4. Filip Ludačka 2:26,4

5. Tomáš Krump 2:29,5

6. Dan Louženský 2:38,4

7. Jakub Zikuda 2:40,2

8. Adam Ausberger 3:12,5

9. Jan Pártl 3:25,5

10. Václav Zikuda 4:07,8