• 14/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 463 Pohledy

České celebrity Manželství Bendové: Rozchod, nebo podvod?<

Naposledy je fotoreportéři Blesku přistihli, jak spolu ve středu zašli na rodinnou večeři. Když z restaurace vycházeli, vypadali všichni náramně spokojeně. A to Alice nedávno prohlásila, že se s Bendou kvůli nevěře rozešla a odstěhovala ho z rodinného domu, kde už prý rozhodně nebydlí.

„Jaká restaurace? O ničem takovém nevím,“ reagovala ve čtvrtek Alice, když jí Blesk o existenci fotografií řekl. „Opravdu si to nepamatuji, kdy to bylo?“ pokračovala ještě Alice. Přitom snímky byly den staré. Opravdu zvláštní.

Společná dovolená?

Navzdory tvrzení Alice, Benda je v obrovské vile na Praze 4 pečený vařený a rodinné procházky a společné obědy jsou také na denním programu. A fotografi e jsou toho důkazem. „Staráme se společně o děti a to je v pořádku,“ snaží se vysvětlit pospolitost rodiny Alice.

Trošku nedůvěryhodné. Manžel zklame nevěrou, ona ohlásí veřejný rozchod a jsou stejně dnes a denně spolu. V hospodě se společně ochotně fotí s ostatními hosty. Celé to trošku vypadá jako skvělý marketingový tah. Alice se teď stala tváří jedné luxusní německé kosmetiky, pro kterou nafotila reklamní kampaň. Tak proč prodeji osobní aférou nepomoci? „Tak tohle bych opravdu nikdy neudělala,“ tvrdí ale Bendová. Moc přesvědčivě to ale nezní... A i proto, že Benda má ve své brašně katalog cestovky Alexandria, kterou vlastní jeho kamarád. Bendovi zřejmě vyrazí na dovolenou...

Fotogalerie
6fotografií
Blesk ve středu přistihl Bendovi jak společně vycházejí z restaurace v pražském Braníku
Autor: Jindřich Starý

Jak šel čas s Alicí

České celebrity Manželství Bendové: Rozchod, nebo podvod?

30. 6. - Nevěra: V médiích vychází, že Benda byl prý Alici 12 let nevěrný. „Tolerovala to, protože ho milovala. Jenže před rokem úlety nabraly na intenzitě,“ uvedl známý Bendových. „Vše je to pravda,“ potvrdila Alice.

2. 7. - Rozchod: Poté, co Alice svému drahému přestala tolerovat bokovky, poslala ho údajně k vodě. Jak tvrdila, Václav se odstěhoval z domu.

12. 7. - Operace: Alici odvezla záchranka se slepákem do nemocnice. O Vašíka pečovala babička a o Aličku se staral Benda. Ten herečce do nemocnice donesl i věci. „A kdo jiný by to měl udělat? Jedině on přece ví, kde co je,“ vysvětlila.

14. 7. - Sama domů: Bendová se dva dny po zákroku odvezla sama domů. Nikdo na ni nečekal. Po operaci jí prý s domácností pomáhá maminka a kamarádka.

18. 7. - Výlet: Fotografie čtenáře Blesku, na které se čtyřčlenná rodinka vrací šťastně domů z výletu do společné vily, dokazuje, že Bendovi stále drží všichni spolu.

20. 7. - Reklama: Na světě jsou nové fotografie Alice Bendová, které nafotila pro reklamní kampaň německé kosmetické firmy.