• 23/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 319 Pohledy

České celebrity Strach o Hanu Zagorovou (75): Náhlá noční hospitalizace a zásah policie! Margita řekl, co se stalo<

Do Prahy se kvůli tomu urychleně vrátil i její manžel Štefan Margita (65), který měl mít zítra koncert v Košicích. „Vážení návštěvníci, s lítostí oznamujeme zrušení koncertu ŠTEFAN MARGITA 65. Příčinou zrušení jsou vážné rodinné důvody pana Margity. Děkujeme za pochopení a respektujte prosím soukromí pana Margity a jeho rodiny,“ oznámila filharmonie na facebooku.

„Dnes jsme měli mít s panem Margitou v Košicích zkoušku a zítra koncert. Pan Margita se ale dozvěděl špatnou zprávu, tak jsme dnes museli narychlo odletět z Košic domů. Proč, vám říci nemohu,“ řekl Blesku zpěvák Michal Kindl.

Zagorová v nové knize: Svatba s Harapesem? Musela být kvůli dítěti

Zagorovou odvezli z jejího bytu v Podolí. „Mohu potvrdit, že na tuto adresu jsme vyjížděli, avšak s ohledem na citlivost celého případu se nebudeme nadále k věci nijak vyjadřovat,“ řekl Blesku mluvčí policie Richard Hrdina.

"Na žádost policie vyjížděli záchranáři před půlnocí do Brabcovy ulice, kde zasahovali u ženy, ročník 1946. Po ošetření byla při vědomí převezena do nemocnice," uvedla mluvčí záchranky Jana Poštová.

Ve středu odpoledne pak Margita poskytl vyjádření. "V důsledku přetrvávajících zdravotních obtíží byla zpěvačce Haně Zagorové doporučena několikadenní hospitalizace v nemocnici. Lékaři pracují na její rekonvalescenci a zpěvačka z nemocničního lůžka vzkazuje svým příznivcům: „Moji milí, od včerejšího večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávali obtíže, spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás,“ zaslal Blesku Margita.

Nejlepší přátelé a kolegové Hana Zagorová a Karel Vágner: Vášnivý románek ze smutku!

České celebrity Strach o Hanu Zagorovou (75): Náhlá noční hospitalizace a zásah policie! Margita řekl, co se stalo

Hanka se se zdravotními problémy potýká už od léta. „Moji milí, vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu musím respektovat doporučení lékařů a bohužel zrušit, od 5. 8. do 30. 10. 2021, veškeré svoje koncerty. Je mi to strašně líto.😞 Hanka,“ napsala zpěvačka v létě na své sociální sítě. Od té doby se na veřejnosti neobjevila – výjimku udělala jen na narozeniny svého manžela Štefana Margity (65), který je oslavil koncertem ve Státní Opeře.

Nedorazila ani na pondělní narozeninovou oslavu své velké kamarádky Moniky Absolonové (45). Nejbližší naplánované vystoupení má na 16. prosince v pražské Lucerně, nad tím se však teď zřejmě bude vznášet otazník.

V loňském roce devítinásobná Zlatá slavice prodělala těžký covid a už tehdy byla s vysokými horečkami hospitalizovaná v nemocnici. Virus také zpěvačce zkomplikoval její nemoc krve, se kterou bojuje již od mládí.

Videodélka: 02:26.88

Zagorová má problémy s dýcháním! A Basiková promluvila o sebevraždě Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie38fotografiíKniha Naprosto nezbytná Hana Zagorová je právě v prodeji.Autor: Kniha Naprosto nezbytná

Zatčená královna Instagramu Plačková: Uniklo celé obvinění! Co u ní našli? A padl návrh na vazbu

Zlatý hřeb večera! Kate Middletonová v zářivých šatech ovládla premiéru nové bondovky

Tajná oslava 45. narozenin Absolonové: Monika šla z náruče do náruče! A těch polibků