• 18/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 385 Pohledy

Miláčci ze střední: Které slavné osobnosti potkaly svoje životní lásky už na škole?<

Dáma.cz|Celebrity5. 8. 2021Lucie Ulmanová17fotografiíLáska dělá divy, o čemž ví své i slavné světové celebrity. I když se o slavných hvězdách obecně říká, že mají milostné životy pěkně divoké, jsou mezi nimi výjimky, které se zamilovaly už na škole a vztah jim vydržel dodnes. Kdo to je?SdíletTwitter123456

Bono (60) a Ali Hewson (60)

Charismatický zpěvák z irské kapely U2 se seznámil se svou manželkou Ali Hewson jako teenager, když navštěvovali stejnou střední školu. „Jednou jsem ji doprovodil k autobusu, a bylo. No, není to skvělé?“ nechal se hudebník slyšet v rozhovoru pro magazín Extra v roce 2016. Dvojice se vzala v roce 1982 a mají spolu čtyři děti, dcery Jordan (31) a Eve (29), syny Elijaha (23) a Johna (19).

Kolik stojí nejdražší rozvody slavných, když láska nevyjde? Podívejte se na video:

Jon Bon Jovi (59) a Dorothea Hurley (58)

Slavný americký rocker potkal svou budoucí manželku na střední škole v Sayreville v New Jersey. Vzali se v roce 1989 v Las Vegas a vychovávají společně čtyři děti, dcery Stephanii (28) a Jesse (26), syny Jacoba (19) a Romea (17). „Právě vzájemná úcta je pro nás to nejdůležitější. Společně jsme vedle sebe vyrůstali, sílili a dozrávali. Máme se skutečně rádi a chceme být spolu,“ řekl před lety o svém manželství zpěvák pro People TV.

Bloom, Gosling i Sandler: Slavní herci, které teď můžete potkat v Čechách

23

S pomalu ustupující koronavirovou pandemií se život začíná vracet do…

Snoop Dogg (49) a Shante Broadus (49)

Miláčci ze střední: Které slavné osobnosti potkaly svoje životní lásky už na škole?

Americký rapper Snoop Dogg se zakoukal do své životní lásky, kterou potkal na střední škole v Kalifornii, hned dvakrát. Poprvé se vzali v červnu 1997. V roce 2004 se jejich vztah málem rozpadl. V roce 2007 ale znovu obnovili manželský slib před více než stovkou přátel. Mají spolu tři děti, syny Cordea (26), Cordella (24) a dceru Cori (21).

Spears, Crowe, Cyrus a další: Slavné celebrity, které se ze své slávy pomátly

21

Jejich sláva hvězd se dotýká, nést však takové břímě není jen tak.…

Kendrick Lamar (33) a Whitney Alford (33)

Americký rapper a třináctinásobný držitel ceny Grammy Kendrick Lamar se dal se svou ženou dohromady na střední škole v Kalifornii. „Není to jen moje holka, je to můj nejlepší přítel,“ nechal se slyšet rapper, který se s Whitney oženil v roce 2015. O čtyři roky později se jim narodil první potomek.

Kteří slavní krasavci neumí líbat? Hollywoodské herečky prozradily své zkušenosti

32

Už jste zažila ten pocit, že jste viděla dokonalý filmový polibek a…

Jeff Daniels (66) a Kathleen Treado (66)

Herec Jeff Daniels, který se proslavil například rolí ve snímku Blbý a blbější (1994), se oženil se svou středoškolskou láskou v roce 1979. Jsou rodiči synů Bena (37) a Lucase (34) a dcery Nellie (31). Jejich manželství je jedno z nejstabilnějších a svůj spokojený rodinný život si před veřejností přísně chrání.

Slavné ženy po padesátce, které se svlékly: Jaké krásky odhalily své tělo?

6

Bývalá československá topmodelka Pavlína Pořízková vyvolala na…

Ed Sheeran (30) a Cherry Seaborn (28)

Anglický zpěvák Ed Sheeran potkal svou vyvolenou na střední škole v Suffolku, vzali se po čtyřleté známosti během tajného obřadu v roce 2019. Úspěšný muzikant vychovává s manželkou dceru Lyru, která se páru narodila v roce 2020.

Ed Sheeran míří do Prahy: Co jste o slavném zrzkovi možná nevěděla?

10

Ed Sheeran se po dlouhém čekání konečně vrátí do Prahy. Na letišti v…

123456