• 06/04/2023
  • Podle wizewebsite
  • 427 Pohledy

Kvůli jeho kariéře jsem obětovala svůj život! říká žena hokejisty Saláka. Dal jí ultimátum<

Když se podíváte na Instagram hokejové partnerky Míši Salákové, která na svůj luxusní život přilákala už 80 tisíc sledujících, řekli byste si, že existuje dokonalý manžel, dokonalý vztah i dokonalé děti.

I tato velká láska, jež začala v jejich mladistvém věku, má občas trhliny. Jak je vidět, sociální sítě a realita jsou ve většině případů dost odlišné světy, které se neslučují.

Hokejista Alexander Salák měl ženu naštvat tím, že na Silvestra se spoluhráči Sparty navštívil dům pochybné pověsti. Míša natruc odletěla se dvěma dětmi relaxovat do Dubaje a Saša se měl kvůli večírkové noci odstěhovat ze společného domu v pražské Divoké Šárce.

Hokejový brankář Salák si šel užít do bordelu! Zhrzená manželka udala i jeho spoluhráče

Alexander Salák

Jak jejich manželství nakonec dopadne, neví asi ani jeden z nich. Jejich příběh začal velkou láskou, ale také velkou obětí.

Začalo to ultimátem

Seznámili se, když byli sotva plnoletí, ale byla to prý láska na první pohled. Míša jako věrná hokejová fanynka budějovického týmu ráda zašla fandit a tam jí padl do oka právě Saša. Nejdříve spolu nevinně randili, aby ji pak budoucí manžel postavil před hotovou věc: buď s ním odletí do Finska, kde dostal angažmá, nebo je konec.

Michaela plnila svůj Instagram zamilovanými fotkami s manželem.

Kvůli jeho kariéře jsem obětovala svůj život! říká žena hokejisty Saláka. Dal jí ultimátum

„Hned od začátku našeho vztahu jsem přesně věděla, do čeho jdu. Saša mi tenkrát hned řekl, že buď s ním odejdu do zahraničí, tenkrát do Finska, nebo náš vztah nemá cenu. Takže asi tak. Pokud chcete žít s profesionálním sportovcem, musíte se podřídit jeho životu. Já se podřídila,“ popsala Míša pro web Sportzone.

Nakonec si cestování a kočovný život zamilovala natolik, že ani na chviličku nelitovala svého rozhodnutí opustit vysokou školu a žít partnerův život, prožívat jeho kariéru a svůj vlastní život odsunout na druhou kolej.

Hokejisté jsou žádaným zbožím

„Náš život plný přesunů, cestování miluju a nedovedu si představit, že by to bylo jiné. Samozřejmě znám spoustu párů, které to mají nastavené jinak, rodin, které žijí rozděleně, ale pro mě je to nepředstavitelné. Sport je těžký, psychicky dost náročný. Ti kluci potřebují péči, podporu a podle mě ta na Skypu nestačí. Moc volnosti jim taky nesvědčí, co si budeme povídat,“ zamýšlela se, jako by tušila, že když Saša nebude pod dozorem, bude ho lákat zlobit.

Jako na Silvestra.

„Profesionální sportovci, konkrétně hokejisti, jsou žádaným zbožím, dost často se okolo nich motají krásné holky a ono pak, když je manželka a přítelkyně daleko…,“ dodala s předzvěstí hokejová manželka.

Už od začátku manželství, které se zapsalo do matriky v roce 2010, oba věděli, že chtějí mít velkou rodinu, že jedno či dvě děti jim stačit nebudou. Chtěli svou lásku předat i dál, proto si nakonec pořídili pět dětí: tři syny a dvě dcery.

Jestli je počet konečný, zatím ještě ani jeden neví.

Hokejový brankář Salák má početnou rodinu.

Dětem nakonec pořídili stálý domov v Praze, kdy se po patnácti letech vrátili zpět do Čech. Saša tu donedávna chytal za Spartu. Teď se řeší jeho přestup do Švédska, který stále není jistý.

Kde se usadí?

O tom, že se jejich názory na konečný pevný bod v Česku nezmění, mají ale manželé už dlouho jasno.

„Dohodli jsme se s mužem, že až skončí s hokejem, budeme třeba půl roku v Čechách a půl roku v cizině. Ale uvidíme, všechno se mění. Třeba si zvykneme a život v Čechách si zamilujeme, koupili jsme si v Praze dům, takže domov už máme, otázka je, kolik času v něm budeme trávit,“ dodala Míša.

Manželství slavného hokejisty má procházet velkou krizí.

Snad se jim podaří ve vztahu navázat bez vážnějších škod, až se hokejová partnerka vrátí zpět z Dubaje, kde nyní přemítá o tom, jak se jim začátek nového roku vůbec nepovedl.

Přesto by si mohli oba uvědomit, že na světě jsou opravdu horší věci než návštěva bordelu. A že tam někdo je a baví se, neznamená, že svou partnerku musí hned podvádět.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii