• 05/04/2023
  • Podle wizewebsite
  • 382 Pohledy

Červená je barva vášně. Nebojte se jí - iDNES.cz<

Červená barva je symbolem vášně, smyslnosti i lásky. Přitahuje mužské pohledy jako magnet a působí odvážně i sexy. Dá se říct, že sluší všem, blondýnkám, brunetkám i zrzkám.

Aktuální číslo

Předplatné můžete objednávat zde

A protože její zářivý odstín patří k těm nejvýraznějším barvám, které existují, může být i trochu zrádná – především, když je jí v outfitu až příliš. Stačí kapka nevkusu a ze svůdné se může proměnit v lacinou.

V nabídce je v celé paletě barevných tónů, od světlých přes syté až k temně rudým.

Červená je barva vášně. Nebojte se jí - iDNES.cz

Jednou z jejích předností je ale fakt, že se dá nápaditě kombinovat. Super kontrastně a nepřehlédnutelně působí s bílou nebo černou, „zněžní“ ji například světle růžová nebo béžová, elegantní je i v doprovodu námořnické modré, hodně zajímavá je ve společnosti šedé a šmrncovní i mladistvá společně s džínovinou.

Víte, že...

... o ženách, které milují výraznou červenou, se říká, že jsou velmi otevřené, kreativní, energické, vášnivé, někdy prudké a cíleně jdou za svou vizí a úspěchem? Nesnášejí pasivitu, rády jsou středem pozornosti, ale občas mají sklon k agresi. Ve staré Číně znamená slovo chung nejen červená, ale také ženská, dívčí, svěží, krásná i šťastná, ovšem také krev.