• 13/11/2022
  • Podle wizewebsite
  • 423 Pohledy

Mega blamáž a z ostudy kabát pro Kamu: Dohnaly ji hejty na očkování a kritika systému<

Před pár dny Kamu vítězoslavně ohlásila, že výtěžek sbírky z vánočního prodeje kuchařek poputuje přetíženým lékařům, kterým se posílají bedýnky se superpotravinami a biopotravinami, aby ten nápor lépe zvládli. „Sbírku organizuje mladý vědec Lukáš, úžasný člověk, který to dělá srdcem,“ rozzářila se adventně naladěná influencerka.

Co na tom, že se dotyčný jmenuje Jan Lukačevič, jehož nikdy osobně nepoznala ani ho nekontaktovala...

„Iniciativu Energii lékařům jsem založil už v březnu 2020 s cílem pomáhat unaveným a frustrovaným zdravotníkům tím, že jim dodáme energii i symbolickou podporu ze strany veřejnosti a budeme se jim snažit pomoci, jak jen umíme, například i zodpovědným přístupem a dodržováním opatření. Za tím si v iniciativě všichni stojíme,“ informoval na Instagramu Jan Lukačevič, který za zmíněnou iniciativou stojí.

Turbulentní rok Kamu korunuje mega čistka: Hejtři a kritici kuchařku nezaplatí

Kamila Kamu Rundusová

„Včera nás, tedy mě a Energii, označila Chefkamu ve Stories s tím, že chce naši iniciativu podpořit částí peněz z prodejů své knihy. O tom jsme předem nevěděli, Kamilu neznáme a nebyli jsme nijak domluvení,“ předeslal v souvislosti s nabídkou finanční pomoci od Kamily Kamu Rundusové.

„Z našeho kontaktu s nimi víme, kdo nemocnice obsazuje, a drtivá většina zdravotníků si stojí za tím, že nejvíce by jim pro odlehčení zátěže pomohlo, kdyby byli lidé očkovaní a důsledně dodržovali opatření,“ nechal se slyšet Lukačevič, který tak v případě Kamu narazil na vážný problém.

Mega blamáž a z ostudy kabát pro Kamu: Dohnaly ji hejty na očkování a kritika systému

Vesmír je po letech hotový, tetelí se Kamu: Kuchařku si cení na 1490 korun

Kamila Kamu Rundusová

„Ze zpráv, které nám chodí, a z následného ověření příspěvků na Instagramu jsme došli k názoru, že tyto hodnoty a přístup k pandemii s Kamilou nesdílíme. Považujeme tak za nevhodné a vůči zdravotníkům nefér přijímat dary od lidí, kteří tento názor nesdílí a oni či jejich blízké okolí aktivně komunikují opak. Ctíme při tom však právo každého na vlastní názor,“ vysvětlil za iniciativu Energii lékařům.

Přes to, jak Kamila promlouvala k lidem v pandemii, hejtovala očkování a na každém kroku vyzývala k rebelii, nejede vlak, a když se o tom navíc plamenně rozhovoříte v podcastu Cukrfree, můžete si být jistí, že tato digitální stopa jen tak nezmizí.

Když poté změníte názor, třeba před Vánocemi a s novou knihou v tiskárně, můžou se vám vaše slova vrátit i s úroky. Fakt, že Jan Lukačevič velmi slušně a gentlemansky finanční dar odmítl, pořádně namíchl přítele Kamu Robiho, který zareagoval přesně v opačném duchu.

„Celý tvůj příspěvek vznikl na základě šikany instagramového účtu vedeného proti Kamu, svezl ses na negativní vlně,“ vzkázal mu surfař Robi Chad, který se veze na vlně tykání, pokrytectví a slepého obhajování někoho, kdo má zrovna máslo na hlavě.

Jan Lukačevič, který stojí za iniciativou Energii lékařům, finanční dar od Kamily Kamu Rundusové slušně odmítl. A její přítel Robi mu to pak pěkně spočítal.

Tenhle zdánlivě líbivý marketingový tah se Kamu a Robíkovi nevyvedl a nahrál těm, kdo o jejich zaláskovaném vesmíru plném pravdy a upřímnosti pochybují a mluví o prostém kalkulu a pokrytectví.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii