• 22/01/2023
  • Podle wizewebsite
  • 354 Pohledy

Roman Šebrle potvrdil rozvod: Někdy se to tak vyvine, smutní sportovec<

Bitvu o Ambon zakončil masakr: Japonci se vyřádili na zajatcích děsivým způsobem Povinnosti ředitele závodu mají být rozděleny tvrdí BBC. Co bude s Masim?

Když se objevily spekulace o tom, že se televizní moderátor a bývalý desetibojař Roman Šebrle po více než jednadvaceti letech manželství rozvádí se svou ženou Evou, mnozí zprávě nemohli uvěřit. Smutnou informaci nyní ovšem sám Šebrle potvrdil.

Na celou obrazovku1/5 SNÍMKŮ© Profimedia

Roman Šebrle a jeho manželka Eva

2/5 SNÍMKŮ© Profimedia

Roman Šebrle a jeho manželka Eva se rozvádí.

3/5 SNÍMKŮ© Profimedia

Jejich manželství končí po 21 letech.

4/5 SNÍMKŮ© Profimedia

Není jasné, co za rozpadech vztahu stojí.

Prezentace pokračuje na dalším snímku.5/5 SNÍMKŮ© Profimedia

Podle informací však jejich láska vyprchala.

5/5 SNÍMKŮ

Byli spolu dlouhých 21 let, tvořili jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu a zdálo se, že společně překonají všechny překážky, které jim do cesty život přinese. Dokonce i v roce 2018, když byl moderátor a bývalý desetibojař Roman Šebrle fotografy přistižen při velmi důvěrném chování se sekretářkou na letním večírku televize Prima, jeho manželka Eva v sobě našla dostatek lásky a schopnosti odpustit, že mu skandál prominula. Po čase se ovšem začaly podle všeho objevovat další problémy, které už ale ani jeden z nich zkrátka vyřešit nedokázal. Manželé se totiž nyní rozvádí. Se zprávou jako první přišel deník Blesk.

Je to pravda

Roman Šebrle potvrdil rozvod: Někdy se to tak vyvine, smutní sportovec

„Už mají sepsanou žádost o rozvod. Pro lidi, kteří se kolem nich pohybují, to není až takový šok nebo blesk z čistého nebe. Delší čas bylo zjevné, že to pěkné mezi nimi nějak vyhaslo a vztah se rozdrolil,” nechal se pro zmíněnou redakci slyšet důvěryhodný zdroj z okolí manželů. Podle jiného zdroje, který se o informace podělil s webem eXtra.cz, to ale u Šebrlových nebylo s rozvodem zas tak žhavé. Manželé se o něm sice bavili, finální slovo ale ještě prý nebylo vyřčeno.

Nakonec s odpovědí přišel sám Roman Šebrle, který chtěl uvést věci na pravou míru a předejít dalším spekulacím. „Je to pravda. Prostě takový je život a někdy se to tak vyvine,” řekl v krátkosti pro pořad Showtime na CNN Prima News.

Vztah skřípal delší dobu

Přestože není stále jasné, co se mezi Romanem a jeho manželkou Evou stalo, ze slov moderátora je zřejmé, že se snaží brát věci takové, jaké jsou, a se situací je smířený. Již delší dobu se proslýchalo, že jejich manželství nefunguje. I fanoušci si na sociálních sítích začali všímat, že manželé dávno nezveřejňují tolik společných fotografií, jako tomu bylo v minulosti.

Ještě vloni na jejich 20. výročí svatby Šebrle publikoval snímek se svou manželkou. „20 let! A recept? Já si prostě dělám… co žena chce,” napsal tenkrát k fotografii. Letos se už žádná jejich společná fotografie při příležitosti oslav 21. roku spolu neobjevila.

Zobrazit vícPokud si prostřednictvím doporučených odkazů v tomto článku něco koupíte, může Microsoft nebo jeho partneři získat určitou provizi.