• 06/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 491 Pohledy

Rose McGowan se zastává kamarádky obviněné ze sexu s nezletilým: Lidé ji stírají<

To, co se odehrává poslední týdny kolem hereček Asie Argento a Rose McGowan, lze stěží nehodnotit jako „boží mlýny“. Asia Argento, jež mezi prvními obvinila Harveyho Weinsteina (66) ze sexuálního útoku, který se měl přihodit v roce 1997, nyní sama čelí obvinění ze sexu s hereckým kolegou, který byl toho času pod zákonem. Rose McGowan se kamarádky zastává a pěkně to schytává na Twitteru, kde je označena za pokrytce.

Když loni Asia Argento vystoupila z řady a veřejně popsala nedobrovolný sex s Weinsteinem, významně se zasadila o jeho sesazení z hollywoodského trůnu. Tehdy platila za hrdinku, pak ale přišlo obvinění, že ona sama je „predátorkou“, která údajně v roce 2013 donutila k sexu svého kolegu Jimmyho Bennetta. Jí tenkrát bylo sedmatřicet, jemu sedmnáct(v Kalifornii je hranice pro legální sex stanovena na 18 let, pozn. red.). Herečka kolegovi vyplatila přes osm milionů korun a vše mělo být zapomenuto. Jenže „znásilněný zajíček“ nezapomněl, hnutí Me Too v něm prý probudilo staré rány, a tak se ozval a navrch požaduje sedmasedmdesát milionů korun jako odškodnění.

Me Too začíná požírat vlastní děti: Obviněná Asia Argento je výstrahou všem!

sex

Rose McGowan se zastává kamarádky obviněné ze sexu s nezletilým: Lidé ji stírají

Asia Argento se veškerým nařčením brání a tvrdí, že s Bennettem byli vždy jen přátelé a že k sexu nedošlo. Do toho se ale objevila anonymně zaslaná fotografie, jak ti dva spolu leží pravděpodobně polonazí na posteli. Poněkud prekérní situace. Rose McGowan se k situaci okamžitě vyjádřila na sociální síti a napsala: „Nikdo z nás neví, jak to přesně bylo, a jsem si jistá, že pravda se brzy ukáže. Buďme chápaví.“

Toto prohlášení ale zapůsobilo na mnohé jako červený hadr před zraky býka. Hvězda hororu Vřískot dostala oprávněně naloženo, neboť právě ona stála u zrodu Me Too a právě ona hlásala nekompromisní postup vůči všem sexuálním predátorům, jako je Harvey Weinstein a jemu podobní.

Me Too komedie: Nespoutaný Django plácal ženu penisem, Rocky jinou nutil do trojky

sex

Hnutí se řítí do háje, neboť jeho vůdci jsou pokrytci a hodnotí dvojím metrem. Rose McGowan měla tyto postupy aplikovat i na ostatní, nejen na svou kamarádku Asii Argento!“ pohoršují se lidé na sociálních sítích.

„Máme být chápaví? Proč? Protože je Asia tvoje kamarádka? Jen si představ, že to není Asia, ale nějaký muž. Toho už by křižovali, ale když se jedná o ženu, musí se čekat,“ neskrývají rozhořčení další.

„To se podívejme, Rose McGowan, jak jsi pokrytecká! Máme být tolerantní, protože je to žena a tvoje kamarádka? Tohle je plivnutí do tváře celému hnutí Me Too!“ zní jeden z komentářů.

Vesměs všechny připomínky se podivují nad dvojitým metrem jen proto, že se jedná o ženu a navíc přítelkyni. Najednou se nabádá k toleranci a k tomu, aby se lidé neunáhlovali a vyčkali. Kdo ale čekal na důkazy Kevina Spaceyho, jehož kariéra a pověst šly do kytek? Nebo Morgana Freemana, který údajně vedl sexistické řeči a někdy si dokonce dovolil plácnout kolegyně na place přes zadek?

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii