• 06/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 464 Pohledy

Proč je Monika Bagárová stále sama? Muradov rozjíždí v Uzbekistánu vlastní byznys<

„Moc se těším, je to další level mého života, vždycky jsem chtěl být táta a myslím, že budu dobrý táta,“ řeklloniExpresu Muradov, když jsme se ho zeptali, jak se těší na roli tatínka.

Uběhl více než rok od narození dcery Rumie a mezi lidmi se neustále řeší, že je zpěvačka Monika Bagárová na výchovu dítěte často sama. Chvíli se dokonce spekulovalo o tom, že se Monika s Makhmudem rozešli, to ale oba nedávno rázně popřeli.

Monika Bagárová téměř tři měsíce bez Muradova. Trošku se to zkomplikovalo, říká zpěvačka

Monika Bagárová

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich Instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,“ řekla před časem známá zpěvačka pro web Super.cz.

Jako rodina ale příliš nepůsobí. Zatímco Monika s dcerou tráví většinu času v domě v Mníšku pod Brdy, Muradov je poslední měsíce v rodném Uzbekistánu.

Zpočátku byl jedním z hlavních důvodů jeho cesty do rodné země nemocný tatínek, o něhož se Makhmud musel postarat.

„Rodina je rodina. Můj táta je nemocný, spadl a má problémy s páteří, musel jsem zařídit doktory a vše kolem. Byl jsem tam zkrátka podporou, hlavně pro mámu,“ řekl v létě pro iSport.cz Muradov.

Makhmud Muradov s maminkou

Muradov má vlastní MMA organizaci: Sport chce ve své zemi zpopularizovat

Proč je Monika Bagárová stále sama? Muradov rozjíždí v Uzbekistánu vlastní byznys

Z Uzbekistánu si poté Muradov krátce odskočil na tréninkový kemp do Polska, koncem srpna zápasil v Las Vegas, kde zaznamenal svou první prohru v UFC.

Nyní je oblíbený zápasník opět v Uzbekistánu, tentokrát ale z jiných důvodů. Jde především o byznys.

V zemi, kde platí za velkou sportovní hvězdu, Makhmud nově rozjel svou vlastní MMA organizaci, která nese jméno Muradov Professional League.

Makhmud Muradov rozjíždí v Uzbekistánu vlastní MMA organizaci.

První galavečer jeho organizace se má uskutečnit 22. října v Taškentu. Na svém instagramovém profilu se v posledních dnech Muradov chlubí novými zápasníky, kteří se jeho organizaci upsali.

„Naše organizace podepsala dlouhodobou smlouvu s televizním kanálem UzReport. Od této chvíle budou všechny zápasy naší organizace vysílány tímto televizním kanálem v přímém přenosu,“ mne si ruce Muradov, jenž se nikdy netajil tím, že chce v Uzbekistánu MMA co nejvíce zpopularizovat.

„Jsem za takovou spolupráci rád, protože máme společné plány: rozvíjet sport a popularizovat MMA u nás. Naše organizace plánuje uspořádat pět až deset turnajů ročně po celé zemi a dát šanci mladým lidem realizovat se v oktagonu,“ dodal Muradov.

Makhmud Muradov

Kvůli byznysu ho musel zastoupit Vémola

Čeští MMA fanoušci si nemohli nevšimnout také toho, že Muradov pravděpodobně kvůli svým podnikatelským aktivitám nemohl na nedávném turnaji Oktagon 28 doprovodit do klece svého celoživotního mentora a parťáka Petra „Monstera“ Knížete.

Muradova musel zastoupit jeho kamarád Karlos Vémola, který se poté hlasitě radoval z vítězství české legendy nad Brazilcem Britem.

Karlos Vémola doprovodil do klece svého kamaráda Petra Knížete.

Vémola se pak přímo v kleci přes videohovor spojil s Muradovem a velmi emotivně ho informoval o tom, že jeho trenér zápas zvládl. „Vítězná šatna,“ křičel nadšený Vémola do telefonu.

Po zápase se navíc Vémola ostře pustil do kritiků, kteří na sociálních sítích psali, že českému zápasníkovi k výhře nad Britem pomohli rozhodčí.

„Monster zápas vyhrál, jste hovada, je mi z toho na blití. Tomu člověku je 44 let, je to originální invalida, má želenou nohu, chodí s jednou nohou a on poráží o dvacet let mladší kluky. K tomuhle člověku musíte mít respekt a úctu. Je to obrovský úspěch pro české MMA, že se Monster probojoval do legendární odvety s Kozmou,“rozčílil se v živém streamu na Instagramu Vémola.

Fotogalerie

Zobrazit fotogalerii