• 29/03/2023
  • Podle wizewebsite
  • 388 Pohledy

Žena pomohla porodit dítě. Pak ale zjistila, že je jeho nevlastní matka<

Zdroj: ProfimediaKarolína Marková

Žena z Arizony pomáhala své nejlepší kamarádce u porodu. Pak ale zjistila, že otcem dítěte je její manžel. Prozradila ho vrozená vada, kterou sdílel s novorozencem.

​Hailey Custerová sdílela svůj příběh na sociální síti TikTok, kde ho vidělo už přes tři miliony lidí. Sama měla v minulosti problémy s drogami a závislosti se zbavila, až když zjistila, že je těhotná. Pak se dozvěděla, že její kamarádka je v podobné situaci – také bere drogy, zjistila, že je těhotná, a navíc nemá, kam by šla. Rozhodla se vzít ji k sobě.

O ženu se následně starala – vozila ji k lékařům a byla s ní i v porodnici. Dokonce tam nosila náramek určený otcům. Když poté poprvé koupala novorozeně, všimla si, že má na krku vrozenou vadu. Ta ale byla stejná, jako má její syn, píše Daily Mail.

"Vím, jak vypadá, protože ji má můj starší syn. Je to chrupavka, která vyrůstá na straně krku. Převlékala jsem její dceru, když jsem si všimla, že to má taky. Některé jeho další děti to také mají, říkáme tomu Bowlingovský hrbolek, takže jsem hned věděla, že to dítě je mého manžela," popsala na sociální síti, jak se dozvěděla, že otcem dítěte je její manžel – šestatřicetiletý Travis Bowling.

Žena pomohla porodit dítě. Pak ale zjistila, že je jeho nevlastní matka

S ním byla osmadvacetiletá Custerová šest let, a měli spolu dokonce tři děti. To ale není vše, Custerová teď tvrdí, že ji Bowling během jejich manželství podvedl dokonce s 30 ženami a se dvěma má dítě.

Související obsah

Muž načapal bratra v posteli se svou přítelkyní! Vzal na ně sekeru

Lucie StaničkováL. STANIčKOVá

Přestože by se mohlo zdát, že něco takového zničí mezi ženami přátelství, není tomu tak. Její kamarádka po porodu neměla s dítětem kam jít, takže se Custerová rozhodla odpustit jí a nechat ji u sebe.

"Musela jsem myslet na své děti a koneckonců, je to jejich pokrevní sourozenec a já nebudu ta, kdo by dítěti ubližoval," řekla Custerová. "Byla jsem naštvaná, to jo, ale zůstala u mě. Pomáhala mi s dětmi a já zase jí s tím jejím," dodala.

Zobrazit všechny fotky (6)

Zatímco se společně staraly o domácnost, otec dětí bral drogy a poflakoval se venku. Custerová se s ním nakonec rozešla. Kvůli dětem se s ním ale snaží udržovat dobrý vztah, a to i se svou kamarádkou. Nakonec je prý vděčná, že mohla s ní prožít porod.

TN.cz