• 05/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 572 Pohledy

Whoopi Goldberg a její tajemství: Erotická linka, drogy i porod v sedmnácti letech. Ale to pořád není všechno<

Whoopi Goldberg známe jako vynikající herečku, je jednou z mála členek tak zvaného klubu EGOT, patří tedy mezi několik nejlepších, kteří za svoji kariéru získali ceny Emmy, Grammy, Oscar i Tony, tedy nejvýznamnější ceny za filmovou, televizní a hudební tvorbu. Velká sláva s sebou ale nese také velké problémy - a těm se nevyhnula ani Whoopi.

Herci z kultovního seriálu MASH: Co dnes dělají a kdo z nich už není mezi námi? Mají bílé vlasy, ale kouzlo neztratili

Číst více

Až na drogové dno

Jak před lety prozradila, potýkala se svého času se závislostí na drogách. Než vyhledala pomoc, aby mohla žít a pracovat dál, dostala se až na samé dno. „Byla jsem narkoman. Do práce jsem šla jen proto, že jsem věděla, že beze mě bude mnoho lidí bez práce a já nedostanu šek, který potřebuji. Potřebuji ho proto, abych si mohla koupit drogy,“ řekla v pořadu The View.

Peníze se hodily

Drogová závislost Whoopi Goldberg ale nebyla prvním obdobím, k němuž muselo být pro herečku těžké se svým příznivcům přiznat. Ještě dříve, než se začala objevovat mezi těmi skutečně nejznámějšími americkými herci nejen ve filmech, ale i na společenských akcích, vydělávala si docela jinak. Její hlas mohli poslouchat ti, kteří si zavolali na erotickou linku. „Když jsem byla mladší, ty peníze byly skvělé,“ řekla jednoduše v pořadu The View, kde se diskutovalo o takovém přivýdělku, který mnohdy volí i maminky na mateřské dovolené. Uvážíme-li, že byla vychovávána v rodině učitelky a kněze, je tahle volba ale přece jen podivná.

Žádná dobrá studentka

Vraťme se ještě hlouběji do hereččiny minulosti. I tady najdeme zajímavé momenty… Ve škole například nikdy nijak zvlášť nevynikala. Naopak byla prý považována doslova za hloupou, jak sama konstatovala. A důvod? Whoopi Goldberg je dislektička, což je porucha, kterou dnes již známe, a pedagogové dokáží s takovými dětmi pracovat s ohledem na jejich problémy. Whoopi se ale narodila v roce 1955 a tehdy byly takové děti zkrátka považovány za - řekněme - pomalé. Jak je vidět, problémy se čtením ji v životě nijak zvlášť neomezují.

Mr. Bean a jeho rodina: Přítelkyně je o třicet let mladší a dceři by její povolání mnoho rodičů neschvalovalo

Číst více

Všimli jste si jejího obočí?

 Whoopi Goldberg a její tajemství: Erotická linka, drogy i porod v sedmnácti letech. Ale to pořád není všechno

Co je na herečce ještě zajímavé? Vyjmenovat všechny její zvláštnosti by jistě vydalo na obsáhlou publikaci. Všimli jste si například někdy, jaké má Whoopi obočí? Patrně nikoliv, tahle celebrita se totiž jednoho dne rozhodla, že se jí nelíbí jakékoliv jiné porosty na těle než jsou vlasy, a tak si obočí oholila. Nejprve na zkoušku, ale brzy se rozhodla, že bude svůj nový vzhled udržovat. A proč ne? Žijeme přece v době, kdy není nutné dodržovat pevně daná pravidla a taková drobnost určitě nikoho neurazí, zvlášť když se tak herečka cítí dobře.

Žádného manžela nemilovala

Whoopi byla v životě třikrát vdaná, ale dnes žije jako rozvedená žena, i když o zájem mužů určitě nemá nouzi. Proč se po posledním rozvodu rozhodla, že už se z ní nikdy nestane nevěsta? Ani jednoho ze svých manželů prý totiž doopravdy nemilovala. Vdávala se jen proto, že chtěla žít "normální život" a k tomu, jak si myslela, patřilo i manželství. Až později zkrátka zjistila, že ne každá žena je pro takové partnerství stvořená. Přesto je matkou dcery, kterou pojmenovala Alex Martin.

Opravdu zajímavý život

A další zvláštnosti? Ty už se mohou zdát jen jako drobnosti. Whoopi se například přímo děsí létání, na rameni má vytetovaného draka, dceru porodila ve svých sedmnácti letech a i Alex Martin šla v matčiných šlépějích, a tak se herečka stala už v 34 letech prvně babičkou. V roce, kdy oslavila svoje 58. narozeniny, se jí dokonce narodilo první pravnouče. A dál? Kdyby ani tohle všechno nestačilo, můžeme se na na jejím instagramu přesvědčit, že se jen těžko kdokoliv z nás může pochlubit tak ohromnou sbírkou nejrůzněších párů bot od těch relativně běžných až po skutečně extravagantní kousky. Whoopi je zkrátka originál v každém ohledu…

Zdroj: Entraintment Weekly, Runway Riot, Huffpost, New York Post, Ranker

KAM DÁL: Freddie Mercury vynikal v jednom z nejdrsnějších sportů. Přitom se nebál přiznat, z čeho měl strach.