• 05/12/2022
  • Podle wizewebsite
  • 428 Pohledy

Footshop nově nabízí zboží z druhé ruky | MediaGuru<

Footshop, český retailer se streetwearovou módou, otevřel svůj první prémiový second hand s oblečením a doplňky. Má název The Second a je zde možné prodávat i vlastní oblečení. Nachází se v multifunkčním prostoru Vnitroblock v Holešovicích, na stejné adrese se nachází i klasický Footshop obchod.

Nový second hand se zaměřuje jen na zachovalé oblečení a doplňky vybraných high fashion značek. Footshop tímto konceptem zároveň reaguje na téma udržitelnosti. „Vnitroblock je zatím naší vlajkovou lodí, ale nebráníme se v budoucnu second handy přenést i do našich dalších prodejen v Evropě,” říká Peter Hajduček, majitel Footshopu.

Za vznikem nového obchodu stojí především streetwearová komunita, právě ze skříní zaměstnanců Footshopu, jeho přátel a infulencerů pocházejí zásoby potřebné uvedení The Second do provozu. Footshop provozuje ještě jednu kamennou prodejnu v Praze v ulici Na Příkopě.

Footshop nově nabízí zboží z druhé ruky | MediaGuru

Český internetový obchod Footshop založil v roce 2011 Peter Hajduček. Kromě prodeje tenisek všech světových značek a streetwearového a módního oblečení má také vlastní online marketingovou agenturu Unikum Solutions. Footshop působí ve čtyřech zemích, má celkem pět kamenných prodejen, z toho dvě v ČR.

-zue-