• 08/10/2022
  • Podle wizewebsite
  • 439 Pohledy

Policie žádá o pomoc s identifikací zemřelého. Pravděpodobně se jedná o třicetiletého Ukrajince<

Pátrání po totožnosti zemřelého

Policie prosí veřejnost o pomoc s identifikací muže, který byl z prostoru holešovického Výstaviště 21. ledna převezen do nemocnice a poté zemřel. U zemřelého policisté našli pouze lístek s telefonním číslem. Aby se o mrtvém dozvěděli alespoň nějaké informace, rozhodli se na nalezené číslo zavolat. Volaný jim sdělil, že neznámého muže potkal ráno před jeho převozem do nemocnice a následně ho pozval k sobě domu, protože mu bylo líto, že je bez bot. Před odchodem dal svěděk muži, jehož indetifikace nyní policisté řeší, své boty, oblečení, telefonní číslo pro případ, že by potřeboval pomoc a nějakou hotovost.

„Svědek pořídil i fotografii muže, který následně z bytu odešel. Policisté šetřením zjistili, že se s největší pravděpodobností jedná o muže ukrajinské národnosti ve věku kolem 30 let. Pokud muže na fotografii poznáváte, ozvěte se neprodleně na linku 158. Celým případem se v současné chvíli zabývají kriminalisté,” uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Čeněk Pazderka vyloudil z fotbalistů miliony na luxusní auta. Teď se skrývá před nástupem do vězení

Policie žádá o pomoc s identifikací zemřelého. Pravděpodobně se jedná o třicetiletého Ukrajince

úterý, 18. ledna 2022, 16:00Krimi

Šestatřicetiletý Čeněk Pazderka je od konce září v celostátním pátrání. Vyhýbá se totiž nástupu do vězení, kam ho poslaly hned dva soudy, a to na pět a půl a sedm let za podvod a zpronevěru.