• 14/09/2022
  • Podle wizewebsite
  • 489 Pohledy

Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto? Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto?<

Tentokrát jsme se prošli kulturním centrem Prahy od Náměstí Republiky přes Příkopy a Václavák k Národní třídě. Tato oblast hlavního města ovšem není jen centrem kultury, ale také módy, což dokazují nejen módní domy, kterými jsou tyto třídy poseté, ale také procházející lidé oblečení do kreativních modelů. O ty nebyla nouze ani během našeho „lovu“. Cestou jsme potkali mnoho zajímavě oblečených mladých lidí, kteří se nebáli s vámi o svůj outfit podělit, za což jim patří velký dík. Co se stylu týče, tak v Praze rozhodně nehledejte uniformitu. Právě naopak! Mezi mladými ženami nás oslovily jak sofistikované looky doplněné o podpatky, tak uvolněné hipsterské outfity. Ani muži s originalitou nešetřili, pro což možná nebude mít každý pochopení. O to, který z dnešních odvážlivců u vás zabodoval nejvíce, se s námi můžete podělit prostřednictvím ankety a slušným způsobem i prostřednictvím komentářů. Tentokrát je to opravdu co respondent, to diametrálně odlišný styl, tak jsme zvědaví, jaký u vás zvítězí.Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto? Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto? Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto? Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto?


David

Instagram

1. Co máš momentálně na sobě? Zrovna mám na sobě triko s dlouhým rukávem od značky Dontie, mikina Sixth June, jeans od Avioru, boty Radii.

2. Kde nejraději nakupuješ? Oblíbil jsem si JineyLevel právě tady ve Spálený, ze kterýho mám všechno kromě bot a teď jsem objevil i značku Chichi Maison a to je teda raketa. Co kus, to pecka!

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Jsem rád, že je to na lepší cestě než před pár lety. Už se tak nebojí jít i do extravagance. Ale pořád máme co dohánět oproti zahraničí.

4. Kde hledáš inspiraci? Musím říct, že inspiraci nehledám záměrně, to, co se mi líbí vezmu a pak to nějak dám dohromady, ale občas najdu nějaký zajímavý outfit na Instagramu a to se mi stává inspirací. Pak kamarádi ze světa módy mě inspirují.

REFRESHER vzkazuje: Na Davidovi je vidět, že je jedním z těch Čechů, kteří se nebojí, jak sám říká, jít do extravagance.Minimálně za odvahu vyjít do českých ulic v takto výstředních teniskách mu dáváme palec nahoru.


Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto? Refresher outfity – Co nosí mladí Pražáci přes léto?

Katka

1. Co máš momentálně na sobě? Boty Public Desire, Šaty Zara.

2. Kde nejraději nakupuješ? Zara, Michael Kors.

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Myslím, že to jde hodně kupředu. Konečně začínáme být více otevření k neznámým věcem.

4. Kde hledáš inspiraci? V módních katalozích a na internetu.

REFRESHER vzkazuje: Katky outfit skvěle podtrhuje její ženskost a dokazuje, že v jednoduchosti je síla. Tady je těžko co vytknout. Velké plus a myslím, že i obdiv každé z nás získává za to, že ipro pochůzky po pražských ulicích zvolila vysoké podpatky.


Daniel

Instagram

1. Co máš momentálně na sobě? Šortky H&M, tričko H&M, vlastně všechno je to H&M.

2. Kde nejraději nakupuješ? Na eBay a v H&M překvapivě a v Zaře. Jsem originální. (smích)

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Mohlo by se na tom dost zapracovat. Ale musím teda říct, že v poslední době se to hodně zlepšuje. Potkávám stylovější a stylovější lidi.

4. Kde hledáš inspiraci? Ani nějak nevím. Ne, že bych se něčím inspiroval, někde to viděl a oblíkl si to. Já se oblékám tak, že jdu, kouknu, vezmu.

REFRESHER vzkazuje: Danielův extravagantní vzhled nás praštil do očí na první pohled. Věříme, že pro takto vystylovaného muže nemusí mít v našich končinách moc lidí pochopení a za jeho otevřenost netradičním outfitům mu tleskáme.


Lenka

1. Co máš momentálně na sobě? Oblečení mám z chalupy. Ta značka tý bundy už snad ani neexistuje, tu jsem našla právě na chalupě. Batoh je z Topshopu a to je asi tak všechno. Ostatní je z chalupy nebo ze sekáče.

2. Kde nejraději nakupuješ? V sekáči nebo Topshopu.

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Někdo dobrý, někdo horší no.

4. Kde hledáš inspiraci? Tak nějak sama. Vlastní styl, hlavně ať to nemá nikdo jinej.

REFRESHER vzkazuje: Lenka má svůj osobitý hipsterský styl. Ovšem v poslední době se problémem této subkultury stává, že se její příslušníci snaží být tak neotřelí, až vlastně všichni nosí to stejné.


Denisa

1. Co máš momentálně na sobě? Tričko H&M, šortky Bershka, taška Pimkie a boty to je jasný.

2. Kde nejraději nakupuješ? H&M a Bershka.

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Myslím si, že to není nic zajímavého, je to kopie, stejně jako všude. Vždycky se určí jeden trend a ten se na jedno období rozvine nějak všude.

4. Kde hledáš inspiraci? No přiznám se, že většinou u blogerek různě. Většinou u těch mezinárodních.

REFRESHER vzkazuje: Denisa vsadila na jednoduchý outfit a má pravdu v tom, že se vždy určí jeden trend, který poté nosí všichni. Momentálně jím jsou právě tenisky a šněrovací top, tyto kousky ale sladila na jedničku.


Paulína

1. Co máš momentálně na sobě? Ani už nevím. Tílko je Intimissimi, to si pamatuju ještě. Kabelka H&M. A zbytek už vážně nevím.

2. Kde nejraději nakupuješ? Asi H&M.

3. Jaký máš názor na oblékání lidí v Česku? Já jsem tedy Slovenka a vidím rozdíl v oblékání žen tady a v Bratislavě. Neumím to přesně popsat, ale je to jiné.

4. Kde hledáš inspiraci? Na Instagramu nejvíce, tam se mi outfity líbí.

REFRESHER vzkazuje: Paulína se ani v tropických teplotách, ve kterých jsme fotili, ve svém stylu neomezuje a i přes pořádný letní pařák se nevzdala kožené sukně, za což jí patří velký obdiv. S koženými prvky se ovšem musí zacházet opatrně, aby nepůsobily lacině.

Pro více informací ze světa módy sleduj Restyler

Který respondent je podle tebe oblečený nejlépe?
zobrazit výsledkyskrýt výsledky
David
460 hlasů
Katka
368 hlasů
Daniel
216 hlasů
Lenka
139 hlasů
Denisa
445 hlasů
Paulína
127 hlasů
Upozornit na chybu.Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.