• 10/02/2023
  • Podle wizewebsite
  • 442 Pohledy

Košilové šaty: Jaké si vybrat a jak je nosit - Novinky.cz<

Košilové šaty: Jaké si vybrat a jak je nosit

Košilové šaty jsou nesmrtelným kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Jsou pohodlné, elegantní, ale zároveň dokážou být i neformální. Stačí si jen pohrát s doplňky. Pro klasický feminní styl stačí nazout lodičky na podpatku nebo baleríny, pro neformální look zase bílé tenisky.

Jaké si vybrat?

Při vybírání berte ohled na svůj typ postavy. Drobné ženy mohou vsadit na trendy oversized model, ke kterému se hodí zmíněné tenisky nebo třeba minimalistické kožené sandály či espadrilky. Vsaďte na klasiku v podobě bílých nebo světle modrých šatů s proužkem.

Ženy s postavou ve tvaru hrušky zase mohou vybírat mezi modely, které mají vypasované živůtky a rozšířené sukně. Silnější lýtka schová midi či maxi délka.

Jarní boty aneb Pohodlí na prvním místěStyl

Košilové šaty: Jaké si vybrat a jak je nosit - Novinky.cz

V případě, že máte postavu bez ženských oblých tvarů, nebo k nim naopak chcete přitáhnout pozornost, vyberte si model s páskem ve stejném dezénu nebo vsaďte na oversized model a doplňte ho koženým páskem do pasu. Tato silueta přitáhne pozornost k pasu a opticky ho zúží.

Dámy kypřejších tvarů si mohou pohrát se svislými proužky, které opticky zeštíhlují. Lichotivě působí také výstřih do hlubokého písmene V, který zvýrazní křivky a rovněž dokáže prodloužit siluetu.

Vyhýbat by se měly výrazným a velkým vzorům, které mají tendenci rozšiřovat, a navíc už ani nejsou v kurzu. Naopak drobný květovaný vzor v kombinaci se sandály na podpatku udělá z každé ženy femme fatale!

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC